Książę George, Oficjalne zdjęcia księcia George'a - 6 urodziny
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tego mogliście nie zauważyć na najnowszych oficjalnych zdjęciach księcia George'a!

Zwróciliście na to uwagę?

Gabriela Czernecka 22 lipca 2019 20:48
Książę George, Oficjalne zdjęcia księcia George'a - 6 urodziny
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Książę George obchodzi szóste urodziny. Najstarszy syn księcia Williama i księżnej Kate, został uwieczniony na wyjątkowych, oficjalnych fotografiach. Te wykonała mu księżna Kate, która z roku na rok zaskakuje tym, w jaki sposób pokazuje swoje pociechy na zdjęciach. Tym razem fani rodziny królewskiej mają okazję zobaczyć trzy fotografie. Jakie tajemnice skrywają? Zobaczcie sami!

Urodziny księcia George'a - oficjalne zdjęcia

Jak przystało na członka brytyjskiej rodziny królewskiej, szóste urodziny księcia George'a zostały uczczone w wyjątkowy sposób. Pałac Kensington w social mediach podzielił się oficjalnymi fotografiami najstarszego syna Kate i Williama. Przypomnijmy, że narodziny księcia George'a świętował cały świat. Chłopiec urodził się 22 lipca 2013 roku w londyńskim szpitalu św. Marii, o godz. 6:24 czasu brytyjskiego. Już dzień później książęca zaprezentowała dziecko na schodach prywatnej kliniki, w której odbył się połóg.

George od najmłodszych lat przygotowywany jest do bycia królem. Obecnie jest trzecią w kolejności osobą do brytyjskiego tronu, zaraz po swoim dziadku księciu Walii i ojcu księciu Cambridge.

Dzieci Kate i Williama
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Dziś chłopiec świętuje szóste urodziny. Oficjalne zdjęcia wykonała mama księcia, księżna Kate. Dwie fotografie zostały wykonane w ogrodach rodzinnego domu księcia George'a, czyli w Pałacu Kensington. Na trzecim zdjęciu młody książę został uwieczniony zaledwie kilka dni temu podczas wakacji, które spędza z rodziną na karaibskiej wyspie Mystique. Tam George świętował swoje urodziny także w ubiegłym roku.

Książę George, Oficjalne zdjęcia księcia George'a - 6 urodziny
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Na zdjęciach bardzo dobrze widać to, jak książę George szybko rośnie. Chłopiec traci... mleczaki, czego dowodem jest charakterystyczna, urocza przerwa w dolnym uzębieniu. Książę przede wszystkim ma już za sobą pierwszy rok w szkole Thomasa Battersea, a przed powrotem do szkoły we wrześniu, ma czas na doskonalenie swoich piłkarskich umiejętności.

Wygląda na to, że syn Kate i Williama ma nawet ulubioną drużynę, o czym świadczy jego koszulka. Sugeruje, że chłopiec nosił koszulkę, by wspierać i kibicować drużynie Lionesses, angielskiej oficjalnej żeńskiej drużynie, reprezentującej Anglię podczas Pucharu Świata Kobiet. Zwróciliście na to uwagę?

Książę George - oficjalne zdjęcia księcia George'a 6 urodziny
Fot. Instagram @kesingtonroyal

Książę George, Oficjalne zdjęcia księcia George'a - 6 urodziny
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.