Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Książęca para Monako podzieliła się oficjalną świąteczną fotografią. Jak wygląda Charlene?

Czy tym razem podzieliła się z fanami uśmiechem?

Gabriela Czernecka 3 grudnia 2019 15:51
Księżna Charlene, książę Albert, monakijska rodzina królewska
Fot. Getty Images

Książęca para Monako, książę Albert i księżna Charlene, podzielili się z fanami oficjalną fotografią z okazji Bożego Narodzenia. Monakijska rodzina królewska co roku w okresie świątecznym publikuje na swoich kontach w social mediach oficjalne zdjęcia świąteczne. Parze towarzyszą oczywiście dzieci - bliźniaki: Gabriella i Jacques. Czy księżna Charlene w końcu się uśmiechnęła? Zobaczcie sami. 

Świąteczna kartka od książęcej pary Monako

Książę Albert i księżna Charlene często dzielą się ze swoimi fanami oficjalnymi fotografiami z okazji ważnych wydarzeń. Gdy na świat przyszły ich dzieci - Gabriella i Jacques - para opublikowała na Facebooku piękne zdjęcia bliźniaków. Przypomnijmy, że małżeństwo ma za sobą kilka ciężkich lat. Tuż przed ślubem Charlene dowiedziała się, że jej przyszły mąż ma dwójkę nieślubnych dzieci.

Liczne zdrady, romanse i masa upokorzeń odcisnęły piętno na jej życiu. Charlene pocieszenia szukała ratując się operacjami plastycznymi. Choć na co dzień prawie w ogóle się nie uśmiecha, to wciąż idealnie wykonuje swoje obowiązki księżnej i chętnie spędza czas ze swoimi dziećmi. 

Właśnie w social mediach para opublikowała zdjęcie z okazji świąt. Boże Narodzenie 2019 już niebawem. Książęca para Monako co roku dzieli się podobną fotografią. Tak wyglądała ta, którą wykonano trzy lata temu - wówczas księżna Charlene zdecydowała się na naturalny, ale bardzo niewielki uśmiech. Nikt wówczas nie przypuszczał, że przez najbliższe lata to jedyne, na co mogą liczyć jej fani. A jak wygląda tegoroczna świąteczna pocztówka?

Niestety wygląda na to, że nawet podczas robienia świątecznego zdjęcia księżna Monako Charlene nie uśmiechnęła się... Niedawno podczas obchodów święta Monako również nie okazywała pozytywnych emocji. Jedni piszą, że nie ma ku temu powodów (przez wybryki męża), inni, że nie pozwalają jej na to wykonane operacje plastyczne. Jak jest naprawdę? Tego z pewnością się nie dowiemy... Zobaczcie, jak wygląda świąteczne zdjęcie księżnej Charlene i księcia Alberta Grimaldich!  

Książę Albert, księżna Charlene
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.