Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Kayah, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny... Gwiazdy tracą na epidemii koronawirusa!

Te koncerty odwołano ze względów bezpieczeństwa

Redakcja VIVA! 10 marca 2020 14:55
Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Ze względu na niepokojące doniesienia o kolejnych przypadkach zarażenia koronawirusem w Polsce, zdecydowano się na wprowadzenie punktów kontroli sanitarnej na wszystkich granicach kraju. Premier Mateusz Morawiecki poinformował również o odwołaniu wszystkich imprez masowych, w tym koncertów.

Epidemia koronawirusa - odwołane koncerty

„Musimy zmieniać swoje nawyki i unikać dużych grup ludzi. Dlatego odwołujemy wszystkie imprezy masowe”, poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. „Jesteśmy w kontakcie z samorządami, kolejne decyzje będą podawane do opinii publicznej w najbliższym czasie”, dodał na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Do decyzji rządu dostosowują się organizatorzy koncertów, które miały się odbyć w najbliższych dniach. Jak informuje Super Express, wielbiciele muzyki nie posłuchają w tym miesiącu Kayah czy Andrzeja Piasecznego. Dziennik twierdzi, że artyści stracili przez to minimum 35 tysięcy złotych.

Na Dolnym Śląsku nie odbędzie się koncert Anny Karwan, a w Zielonej Górze – Agnieszki Chylińskiej. Portal se.pl przekazuje, że również Majka Jeżowska musiała zrezygnować z występów w polskich szkołach, tracąc na tym co najmniej pięćdziesiąt tysięcy złotych.

W Polsce potwierdzono już 20 przypadków zarażenia koronawirusem. W przypadku jakichkolwiek pytań, Polski Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do kontaktu z całodobową infolinią pod numerem 800 190 590. 

koronawirus
Fot. ADOBE STOCK

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.