Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Kayah, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny... Gwiazdy tracą na epidemii koronawirusa!

Te koncerty odwołano ze względów bezpieczeństwa

Redakcja VIVA! 10 marca 2020 14:55
Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Ze względu na niepokojące doniesienia o kolejnych przypadkach zarażenia koronawirusem w Polsce, zdecydowano się na wprowadzenie punktów kontroli sanitarnej na wszystkich granicach kraju. Premier Mateusz Morawiecki poinformował również o odwołaniu wszystkich imprez masowych, w tym koncertów.

Epidemia koronawirusa - odwołane koncerty

„Musimy zmieniać swoje nawyki i unikać dużych grup ludzi. Dlatego odwołujemy wszystkie imprezy masowe”, poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. „Jesteśmy w kontakcie z samorządami, kolejne decyzje będą podawane do opinii publicznej w najbliższym czasie”, dodał na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Do decyzji rządu dostosowują się organizatorzy koncertów, które miały się odbyć w najbliższych dniach. Jak informuje Super Express, wielbiciele muzyki nie posłuchają w tym miesiącu Kayah czy Andrzeja Piasecznego. Dziennik twierdzi, że artyści stracili przez to minimum 35 tysięcy złotych.

Na Dolnym Śląsku nie odbędzie się koncert Anny Karwan, a w Zielonej Górze – Agnieszki Chylińskiej. Portal se.pl przekazuje, że również Majka Jeżowska musiała zrezygnować z występów w polskich szkołach, tracąc na tym co najmniej pięćdziesiąt tysięcy złotych.

W Polsce potwierdzono już 20 przypadków zarażenia koronawirusem. W przypadku jakichkolwiek pytań, Polski Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do kontaktu z całodobową infolinią pod numerem 800 190 590. 

koronawirus
Fot. ADOBE STOCK

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.