Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Kayah, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny... Gwiazdy tracą na epidemii koronawirusa!

Te koncerty odwołano ze względów bezpieczeństwa

Redakcja VIVA! 10 marca 2020 14:55
Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Ze względu na niepokojące doniesienia o kolejnych przypadkach zarażenia koronawirusem w Polsce, zdecydowano się na wprowadzenie punktów kontroli sanitarnej na wszystkich granicach kraju. Premier Mateusz Morawiecki poinformował również o odwołaniu wszystkich imprez masowych, w tym koncertów.

Epidemia koronawirusa - odwołane koncerty

„Musimy zmieniać swoje nawyki i unikać dużych grup ludzi. Dlatego odwołujemy wszystkie imprezy masowe”, poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. „Jesteśmy w kontakcie z samorządami, kolejne decyzje będą podawane do opinii publicznej w najbliższym czasie”, dodał na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Do decyzji rządu dostosowują się organizatorzy koncertów, które miały się odbyć w najbliższych dniach. Jak informuje Super Express, wielbiciele muzyki nie posłuchają w tym miesiącu Kayah czy Andrzeja Piasecznego. Dziennik twierdzi, że artyści stracili przez to minimum 35 tysięcy złotych.

Na Dolnym Śląsku nie odbędzie się koncert Anny Karwan, a w Zielonej Górze – Agnieszki Chylińskiej. Portal se.pl przekazuje, że również Majka Jeżowska musiała zrezygnować z występów w polskich szkołach, tracąc na tym co najmniej pięćdziesiąt tysięcy złotych.

W Polsce potwierdzono już 20 przypadków zarażenia koronawirusem. W przypadku jakichkolwiek pytań, Polski Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do kontaktu z całodobową infolinią pod numerem 800 190 590. 

koronawirus
Fot. ADOBE STOCK

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…