Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Kayah, Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny... Gwiazdy tracą na epidemii koronawirusa!

Te koncerty odwołano ze względów bezpieczeństwa

Redakcja VIVA! 10 marca 2020 14:55
Kayah, VIVA! 2017
Fot. PIOTR PORĘBSKI/METALUNA

Ze względu na niepokojące doniesienia o kolejnych przypadkach zarażenia koronawirusem w Polsce, zdecydowano się na wprowadzenie punktów kontroli sanitarnej na wszystkich granicach kraju. Premier Mateusz Morawiecki poinformował również o odwołaniu wszystkich imprez masowych, w tym koncertów.

Epidemia koronawirusa - odwołane koncerty

„Musimy zmieniać swoje nawyki i unikać dużych grup ludzi. Dlatego odwołujemy wszystkie imprezy masowe”, poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. „Jesteśmy w kontakcie z samorządami, kolejne decyzje będą podawane do opinii publicznej w najbliższym czasie”, dodał na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.

Do decyzji rządu dostosowują się organizatorzy koncertów, które miały się odbyć w najbliższych dniach. Jak informuje Super Express, wielbiciele muzyki nie posłuchają w tym miesiącu Kayah czy Andrzeja Piasecznego. Dziennik twierdzi, że artyści stracili przez to minimum 35 tysięcy złotych.

Na Dolnym Śląsku nie odbędzie się koncert Anny Karwan, a w Zielonej Górze – Agnieszki Chylińskiej. Portal se.pl przekazuje, że również Majka Jeżowska musiała zrezygnować z występów w polskich szkołach, tracąc na tym co najmniej pięćdziesiąt tysięcy złotych.

W Polsce potwierdzono już 20 przypadków zarażenia koronawirusem. W przypadku jakichkolwiek pytań, Polski Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do kontaktu z całodobową infolinią pod numerem 800 190 590. 

koronawirus
Fot. ADOBE STOCK

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.