Martyna Wojciechowska drży o zdrowie córki
Fot. Facebook @Martyna Wojciechowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska: „Chwalę się córce nagimi zdjęciami

To wyznanie podróżniczki wstrząsnęło internautami!

Gabriela Czernecka 17 lutego 2018 19:30
Martyna Wojciechowska drży o zdrowie córki
Fot. Facebook @Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska nie ma nic do ukrycia! Odważne wyznanie dziennikarki tylko to potwierdza. Mając 27 lat dziennikarka wzięła udział w rozbieranej sesji zdjęciowej. Teraz wprost mówi, że nie żałuje tego posunięcia, co więcej, zdjęciami pochwaliła się swojej dziesięcioletniej córce Marysi!

Martyna Wojciechowska o nagich zdjęciach

W 2001 roku Martyna Wojciechowska wzięła udział w sesji zdjęciowej do Playboya. Sesja realizowana była w warsztacie samochodowym - półnaga dziennikarka wysmarowana smarem pozowała na fotografiach na tle motocyklu czy silnika samochodowego. Rok później swoje wdzięki zaprezentowała na łamach innego magazynu dla mężczyzn.

Wówczas końca dobiegała pierwsza polska edycja Big Brothera, a Martyna była jedną z najsłynniejszych dziennikarek. Od tamtej pory wiele się zmieniło. Martyna zdobyła Koronę Ziemi, została mamą, wzięła udział w Rajdzie Transsyberyjskim, zwiedziła niemal cały świat. Jej życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni, ale okazuje się, że wciąż z sentymentem wspomina tamte czasy. 

„Z dumą pokazywałam ten numer mojej córce”

Czy dziś żałuje tych odważnych zdjęć? Martyna Wojciechowska w rozmowie z Faktem wyznała, że zdjęcia nie są dla niej powodem do wstydu, co więcej mówi wprost: „Mój tata z dumą trzyma ten egzemplarz w domu i wszystkim go pokazuje. Ja też pokazywałam ten numer z dumą mojej córce”. 

Według niej, takie zdjęcia nie stanowią powodu do wstydu, a wręcz przeciwnie, ona jest z nich zadowolona: „Nagie ciało jest powodem do dumy i nie należy budować jakichś niepotrzebnych tabu”, mówi. Czy to znaczy, że niebawem zobaczymy ją na łamach magazynu dla panów?

Martyna Wojciechowska rozwiewa wątpliwości:„ Dziś już bym się nie zdecydowała. Wtedy służyło to temu, żeby jako kobieta się w pewien sposób zbudować, by spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Dziś nie byłoby mi to do niczego potrzebne, ale wtedy było i tak zrobiłam!”. 

Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.