Odeta Moro
Fot. Facebook/Odeta Moro
O TYM SIĘ MÓWI

Odeta Moro pokazała urocze zdjęcie synka!

Do kogo podobny jest mały Lew?

Olga Figaszewska 20 listopada 2018 11:15
Odeta Moro
Fot. Facebook/Odeta Moro

 Odeta Moro w sierpniu po raz drugi została mamą! Na świecie pojawił się jej synek, Lew. Gwiazda długo starała się o dziecko. Nie ukrywa, że rodzina jest dla niej najważniejszą wartością. „Kiedy w końcu usłyszałam, że zaszłam w ciążę, poczułam, że mogę wszystko, bo moje marzenia się spełniają. I cały czas czuję wewnętrznie, że musi być dobre zakończenie. Mam takie silne przekonanie, bo czas biegnie jak na wyścigach”, mówiła w rozmowie z Krystyną Pytlakowską. Teraz gwiazda podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami synka! Malec rośnie jak na drożdżach!

Odeta Moro pokazała synka

Odkąd Odeta Moro podzieliła się z fanami cudowną wiadomością o ciąży, na kanałach społecznościowych systematycznie informowała o stanie swojego zdrowia. „Jeżeli cuda się zdarzają, to myślę, że cud narodzin, zwłaszcza w tak dojrzałym wieku jak mój - kończę właśnie 40 lat, odbiera się zupełnie inaczej. Kobiety z czwórką z przodu często już nie wierzą, że cokolwiek się w ich życiu wydarzy. A to jest złe myślenie, bo stagnacja każdego wykończy. Ja przesiadłam się na inny jacht, ale dalej płynę tą samą łódką. Tylko wiatr zaczął wiać w dobrym kierunku. I ja go złapałam w żagle”, mówiła szczęśliwa mama w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Kilka miesięcy temu wraz ze swoim ukochanym, Konradem Komornickim zostali szczęśliwymi rodzicami! Teraz gwiazda podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem maleństwa! „W drodze na BAL! Z moim chłopakiem”, napisała gwiazda pod najnowszym, wspólnym zdjęciem z synkiem.Widać, że gwiazda jest pełna energii i cieszy się macierzyństwem. Zauważyły to również jej fanki. ,,Jaki on już duży”, „W ramionach super Men 😍👏😚”, „Piekne zdjecie z syneczkiem 😍👍👌”, komentowały obserwatorki gwiazdy pod zdjęciem.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W drodze na BAL! Z moim chłopakiem❤️#rozegali#gala#mam#wychodne

Post udostępniony przez Odeta Moro (@odetamoro)

 

 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.