Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

O czym będzie nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana? Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 24 listopada 2017 07:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

 

Nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana już w przyszłym roku. Para nieustannie pracuje na planie nowej produkcji, co nieco publikując na Instagramie. Jak na razie stacja TVN nie zdradza szczegółów programu, ale jak podaje Na żywo, już wiadomo, jaki program poprowadzą zakochani! 

 

Polecamy: Małgorzata i Radosław Majdanowie wkrótce się przeprowadzą. Gdzie będzie ich wymarzony dom?

 

Podróżniczy program Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

 

O tym, że nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana będzie podróżniczym show wiadomo nie od dziś. Dlaczego? Para nieustannie publikuje na Instagramie zdjęcia z kolejnych zakątków świata, co rusz podsycając zainteresowanie internautów. Małżeństwo wciąż pracuje nad tajemniczym projektem, ale jak na razie nie zamierza zdradzać jego szczegółów. Zdaje się, że stacja liczy na prawdziwy sukces, skoro wszyscy milczą jak zakręci. Zaledwie kilka dni temu ogłoszono, że pojawi się inna, również nowa, produkcja - Hipnoza, którą poprowadzi Filip Chajzer. Program już wzbudza kontrowersje. Nic dziwnego, że z taką starannością pilnuje się, by o nowym programie pary wiadomo było jak najmniej. W tej kwestii postanowił wyręczył zakochanych magazyn Na żywo, który spekuluje, że nowy program z udziałem Majdanów będzie oparty na... ukraińskim hicie Orzeł czy reszka?. „To właśnie ten tajemniczy projekt, który realizują od miesięcy”, zdradza magazynowi osoba z otoczenia pary.

 

Polecamy: Filip Chajzer z nowym programem, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Program „Hipnoza” już wzbudza kontrowersje!

 

Zasady programu Małgorzaty i Radosława Majdanów.

 

Na czym będzie polegał program Rozenek i Majdana? Jeśli przewidywania magazynu się sprawdzą i stacja TVN wyemituje polską wersję Orzeł czy reszka?, show z udziałem pary będzie prawdziwą gratką dla podróżników. Na czym polega? W pierwowzorze programu udział bierze dwójka osób, którzy co weekend wybierają się na wycieczkę w różne zakątki świata. Po wylądowaniu rzucają monetą - kto wygra dostaje złotą kartę i korzysta z uroków miejsca, w którym obecnie przebywają. „Jeździ limuzyną, lata helikopterem, śpi w pięciogwiazdkowym hotelu i stołuje się w najlepszych restauracjach”, pisze magazyn. Przegrany ma za zadanie przeżyć weekend za 100 dolarów. Dzięki temu widzowie będą mieli okazję poznać blaski i cienie podróżowania zarówno z dużym, jak i małym budżetem.  „Program wymaga bardzo dużo wysiłku fizycznego. Mam wrażenie, że on kipi tekstami (takimi jak w Azja Express - przyp. red.). Tam emocje sięgają zenitu, dlatego że zadania jakie stawia się przed nami są ekstremalne, ja to co chwilę krzyczałam „my production is crazy”, mówiła w wywiadzie dla VIVY!. Jak para dogadywała się razem na planie? „Pracuje nam się rewelacyjne razem. Mój producent powiedział, że gdyby praca ze mną na planie jest tak przyjemna jak pracuje z nami Radosława”, wyznała VIVIE!.

 

Sekretny projekt Majdanów ma trafić na antenę TVN wiosną 2018. Zapowiada się naprawdę ciekawie! 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan w wysokich butach, gorący trend na jesień i zimę
Fot. East News

Polecamy również: Czy stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana… pasują do siebie? A może para powinna coś w nich zmienić?

oraz: 300 zaproszonych gości, imponujący tort... TYLKO U NAS Szczegóły przyjęcia z okazji pierwszej rocznicy ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.