Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MUZYKI

Takiej Agnieszki Chylińskiej jeszcze nie słyszeliście! Artystka wróciła z nową piosenką

To pierwszy singiel z płyty „Pink Punk"!

Rafał Kowalski 26 października 2018 15:33
Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram

Niedługo, bo jedynie dwa lata, kazała czekać na nowy album Agnieszka Chylińska. Po Forever Child, które szybko okazało się sprzedażowym sukcesem, przyszedł czas na płytę Pink Punk, której premiera odbywa się właśnie dzisiaj. Album promuje singiel Mam zły dzień, do którego teledysk po 15 godzinach od opublikowania ma już 80 tysięcy wyświetleń.

Nowa płyta i singiel Agnieszki Chyińskiej

Artystka zapowiedziała nowy materiał kilkoma zdaniami. Obiecała, że piosenki będą zupełnie inne niż, te które znamy z ostatniego albumu. „Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink Punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie" - tak opisuje nowy materiał Agnieszka Chylińska i dodaje, że jej nowe utwory to „kolorowy krzyk, który nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu". 

Piosenkarka wyznała też, że czuje się na tyle dorosłą kobietą, że nie chce już tworzyć według przewidywalnych scenariuszy. Taka właśnie jest piosenka Mam zły dzień – to bałaganiarski utwór z mocno wykrzyczanymi emocjami i pstrokatym, ale dobrze oglądającym się klipem.

„Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można" – twierdzi autorka krążka Pink Punk. Zgadzacie się z nią? Jeżeli tak to płyta na pewno się Wam spodoba. Pierwszą próbkę możecie odsłuchać poniżej. Lubicie takie muzyczne wydanie Chylińskiej? 

Agnieszka Chylińska irokez
Fot. ONS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.