Polki.pl, serial, „Dziewczyny 3.0’’
Fot. Materiały Prasowe Polki.pl
O TYM SIĘ MÓWI

Czy ten serial okaże się lepszy niż „Seks w wielkim mieście”? Dowiedzcie się wszystkiego o „Dziewczynach 3.0”!

POLKI.PL 13 kwietnia 2017 21:20
Polki.pl, serial, „Dziewczyny 3.0’’
Fot. Materiały Prasowe Polki.pl

Serial opowiada o perypetiach trzech przyjaciółek, które potrafią godzinami rozmawiać o związkach, modzie, urodzie i seksie. Nie boją się zwierzeń i słów krytyki. Razem płaczą, śmieją się, podejmują postanowienia i walczą z kompleksami. Oglądając je, poczujesz prawdziwą moc girl power!. Nic co babskie nie jest im obce!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Magda Gessler woli Lewandowską czy Chodakowską? Czy to pytanie sprawiło jej kłopot?

 

To pierwsza tak duża produkcja internetowa Edipresse Polska. - Po cyklu dokumentalnych filmów o niezwykłych kobietach „Teraz Polka”, przyszedł czas na serial. Jest oczywiście kobiecy! Śmieszny, prawdziwy, jak lustro. Ale też wspierający. Tak, jak nasz portal! - mówi Magda Klimkowska, redaktorka naczelna Polki.pl

 

W serialu występują Barbara Wypych, Iza Kała i Zuzanna Pawlak,  aktorki znane z desek teatru. „Dziewczyny 3.0.” to format w którym każda kobieta odnajdzie cząstkę siebie. Pierwszy odcinek serialu „Dziewczyny3.0” startuje w czwartek 13 kwietnia. Poprzedzony zostanie emisją pilota 6 kwietnia. Sezon składa się z 10 odcinków, które będą udostępniane w serwisie polki.pl w kolejne czwartki.  

 

Autorem scenariusza serialu i jego reżyserem jest Katarzyna Dudzińska, zaś autorem zdjęć - Remigiusz Wojaczek. Za produkcję "Dziewczyn 3.0" po stronie Edipresse Polska SA odpowiada Anna Rucińska. Producentem wykonawczym jest Krzysztof Toruński (DENOISERS).  

 

Projekt powstał przy współpracy MEC Wavemaker - marki kreatywno-kontentowej działającej w strkturach domu mediowego MEC. Za promocję i dystrybucję serialu odpowiada Edipresse Polska SA. Partnerem projektu jest Nestle, producent kawy Nescafe Sensazione Creme.


Więcej materiałów na  stronie dziewczyny30.polki.pl

 

Zobacz też: PILNE! A jednak! Rosja wycofuje się z Eurowizji 2017! Dlaczego?

TAGI #serial

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?