Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE
Z ŻYCIA GWIAZD

Marta Manowska rusza z nowym programem. Kiedy premiera i o czym będzie show?

Poznajcie szczegóły!

Gabriela Czernecka 5 stycznia 2019 14:45
Marta Manowska, VIVA!
Fot. Adam Pluciński/MOVE PICTURE

Nowy program Marty Manowskiej Sanatorium miłości już wzbudza zainteresowanie widzów. Czy nowe show będzie jeszcze większym hitem niż Rolnik szuka żony? Tego dowiemy się już za kilka tygodni. Kiedy premiera Sanatorium miłości? O czym jest nowe show Manowskiej? Poznajcie szczegóły!

Program Marty Manowskiej Sanatorium miłości

Sanatorium miłości, nowy program Marty Manowskiej, już wkrótce na TVP. O czym będzie show? W nowym programie Marty Manowskiej wystąpi dwanaście samotnych osób powyżej 60. roku życia. Będziemy mieli okazję poznać sześć dojrzałych pań, które wcześniej się nie znały: Janinę, Joannę, Małgorzatę, Teresę, Walentynę i Wiesławę, oraz sześciu rezolutnych, dojrzałych panów: Cezarego, Krzysztofa, Lesława, Marka i dwóch Ryszardów. „To dwanaście osób, które różnią się charakterami, osobowością, pasjami, jak i życiowym doświadczeniem. Każde z nich jest samotne, bez bliskiej osoby, bez kogoś, kto byłby z nimi na dobre i na złe”, pisze Telemagazyn.

Marta Manowska regularnie uchylała rąbka tajemnicy, publikując w swoich social mediach zdjęcia. Łatwo dało się zauważyć, że mocno angażuje się w to, co dzieje się w programie. „Dziękuję za te rozmowy, emocje, mądrość, doświadczenie. Za każdą jedną. Zmienia mnie. Dzięki Wam dojrzewam”, pisała jakiś czas temu.

Na nowy program Marty Manowskiej nie musimy długo czekać. Jak podaje serwis telemagazyn.pl, pierwszy odcinek Sanatorium miłości zostanie wyemitowany już 20 stycznia o godzinie 21.15.

Będziecie oglądać? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Manowska (@martamanowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Manowska (@martamanowska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.