Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O NIM JEST GŁOŚNO!

Robert Janowski wraca do telewizji! Poprowadzi nowe muzyczne show

Będzie konkurencją dla „Jaka to melodia?”?

Gabriela Czernecka 10 maja 2019 14:46
Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Nowy program Roberta Janowskiego już niebawem! Były prowadzący Jaka to melodia? znów pojawi się na ekranach naszych telewizorów i po raz kolejny, poprowadzi muzyczne show. „Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki, a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki”, mówi prezes zarządu Media Corporation, Katarzyna Ocioszyńska. Poznajcie szczegóły! 

Program Roberta Janowskiego - szczegóły

Gra Muzyka - taki tytuł będzie nosił nowy program, którego gospodarzem będzie uwielbiany przez widzów były prowadzący Jaka to melodia? Robert Janowski. Jak ujawnia serwis Wirtualnemedia.pl, jeszcze nie wiadomo, jaką formułę będzie miało muzyczne show, ale pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już jesienią w Telewizji Plus. Przypomnijmy, że Robert Janowski był prowadzącym program Jaka to melodia? w latach 1997-2018. Program wciąż jest emitowany w programie pierwszym Telewizji Polskiej, ale ze zmienioną formułą i z nowym prowadzącym, którym został Norbi. „21 lat… Kawał życia. Waszego i mojego. Było pieknie. I nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień!”, podsumował wówczas swoje odejście Janowski. 

Fani zmartwieni tym, że nie będą mieli okazji oglądać go na ekranach telewizorów masowo pytali swojego idola oto, co teraz planuje. Robert Janowski chwilę później podzielił się ze swoimi obserwatorami dobrą wiadomością - artysta dołączył do obsady nowego serialu telewizji Polsat pod tytułem Do przodu żyj.

Już wtedy zapowiedziano także jego nowy program: „Nie mogę zdradzić czy będzie to jeden z dwóch głównych nadawców, czy mniejszy. Dwie telewizje są zainteresowane formatem. Rozmowy zakończą się lada chwila, tak, byśmy mogli zdążyć z przygotowaniami na wiosenną ramówkę. Wszystkie strony są zainteresowane i zadowolone, dlatego na 90 proc. na wiosnę program będzie emitowany. Ze względu na to, że nic nie jest jeszcze podpisane, zostawiam te 10 procent ryzyka”, powiedziała portalowi Wirtualnemedia.pl żona i jednocześnie menadżerka prezentera. Dziś znamy więcej szczegółów!

Nowy program Janowskiego Gra Muzyka to autorski projekt stacji TV Puls, który powstał we współpracy z firmą Media Corporation. Zdjęcia mają rozpocząć się w czerwcu i jak podają niektóre źródła, właśnie ruszyły castingi. Nieco więcej szczegółów na temat nowego muzycznego programu ujawnia prezes zarządu Media Corporation, Katarzyna Ocioszyńska: „Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki, a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej i artystycznych przyjaciół Roberta Janowskiego”, wyjawia.

Z kolei prezes TV Puls, Dariusz Dąbski, zapewnia, że muzyczne show przede wszystkim będzie pełne pozytywnej energii: „Widzowie znajdą w nim znakomitą rozrywkę, dużo muzyki, emocji i dobrego humoru”, mówi. Więcej informacji o nowym muzycznym show ma się pojawić już za kilka tygodni, a my z niecierpliwością oczekujemy na pierwszy odcinek. Będziecie oglądać?  

Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Robert Janowski, Viva! 2012
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.