TYLKO U NAS!

Jak Justyna Żyła radzi sobie po rozwodzie? „Na razie nie potrzebuję nowego mężczyzny..."

Gwiazda dostała też swój program

Rafał Kowalski 14 grudnia 2018 17:02

Kariera Justyny Żyły nabiera rozpędu. Była już żona popularnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły od kilku miesięcy prowadzi w sieci swój kanał kulinarny, a ponadto już niedługo wystartuje jej program w telewizji Family Active. Gwiazda może cieszyć się z kolejnych sukcesów, ale jak udało się nam ustalić przy okazji spotkania promującego show Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta jest to okupione wieloma wyrzeczeniami.

Czy Justyna Żyła chce się zakochać?

Po pierwsze Justyna Żyła musi dwa razy na tydzień rozstawać się ze swoimi dziećmi. Na szczęście gwiazda o ich bezpieczeństwo może być spokojna, bo w wychowaniu syna i córki pomagają jej rodzice. Żyła podkreśla, że na ten moment najważniejsze w jej życiu są właśnie jej pociechy, ich normalny rytm dnia, szkoła i poczucie bezpieczeństwa.

A czy po rozwodzie Justyna Żyła chciałaby się zakochać? Na nasze pytanie prowadząca show szybko odpowiedziała, że nie. Dlaczego? „Nie jestem tak zwanym łowcą, który od razu po rozpadzie potrzebuje nowego partnera”, usłyszeliśmy z ust gwiazdy. Co jeszcze nam zdradziła? Zobaczcie nasz wywiad wideo. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.