O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Sekielski szykuje nowy intrygujący projekt. Będzie o nim głośno!

Premiera na dniach... Znamy szczegóły

Rafał Kowalski 4 maja 2020 19:55

Tomasz Sekielski podjął kilkanaście miesięcy temu decyzję o zmianie swojego stylu życia. Nowe nawyki połączone z niezwykłym uporem dały wspaniały rezultat, bo dziennikarz schudł aż 50 kilogramów. Teraz jego drogę do metamorfozy będą mogli odtworzyć wszyscy chętni. Autor głośnych reportaży zapowiedział bowiem swój autorski program o utracie wagi.

Tomasz Sekielski o cyklu „12 wyzwań Sekielskiego”

Dziennikarz zapowiedział nowy projekt na swoim Instagramie. „Już wkrótce premiera - "12 wyzwań Sekielskiego". To nowy format, który przygotowuję specjalnie z myślą o widzach mojego kanału YouTube. Będzie to serial dokumentalny pokazujący moje zmagania z wagą, walkę o zdrowie i życie. W każdym odcinku stanę przed wyzwaniem (bez ściemy i taryfy ulgowej), które da odpowiedź na to, jak bardzo treningi i zmiana stylu życia wpływa na wydolność i sprawność fizyczną mojego organizmu”, napisał w sieci, a w rozmowy z Wirtualnymi mediami dodał, że każdy odcinek będzie trwał około 25 minut. Pierwszego (w którym pokaże 20 kilometrów trekkingu przez biebrzańskie bagna) możemy spodziewać się na dniach, drugiego zaś za miesiąc.

Cały cykl nie będzie jednak skupiał się tylko na kolejnych wyzwaniach. Tomasz Sekielski chce oczywiście motywować innych, ale też pokaże jak robić to w sposób mądry. W związku z tym w programie wystąpią specjaliści – dietetycy, lekarze, itd. „Już rok temu zapowiedziałem, że rozpoczynam walkę o zdrowie i życie i regularnie informuję w mediach społecznościowych o moich postępach, o zabiegu, jaki przeszedłem. Uznałem, że naturalną kontynuacją zmierzenia się z moim problemem będzie serial dokumentalny. Myślę, że to będzie dla wielu ciekawy projekt. Ludzie będą mogli zobaczyć, jak to wyglądało w moim przypadku, że nie jest to tak proste, jak się wydaje. Mam poczucie, że kibicowało mi tyle osób, że jestem wobec nich zobowiązany”, tymi słowami w rozmowie z Wirtualnymi mediami Tomasz Sekielski zapowiedział swój nowy pomysł. Jak dodał dziennikarz, cykl będzie do obejrzenia za darmo na YouTubie, z kolei jeśli chodzi o sfinansowanie projektu, to 46-latek dokonał tego z własnej kieszeni.

Wiele osób czeka na 12 wyzwań Sekielskiego, ale też zastanawia się, co z drugą częścią reportażu o pedofilii w polskim kościele. Okazuje się, że Tomasz Sekielski i jego brat zdecydowanie nie zapomnieli o premierze Zabawy w chowanego. „Nie chcemy, aby film zginął w politycznym szumie, ale uznaliśmy, że chcemy go pokazać. Zastanawiamy się nad terminem, wkrótce go zapowiemy”, powiedział dziennikarz Wirtualnym mediom.

Czekamy na oba projekty! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już wkrótce premiera - "12 wyzwań Sekielskiego". To nowy format, który przygotowuję specjalnie z myślą o widzach mojego kanału YouTube. Będzie to serial dokumentalny pokazujący moje zmagania z wagą, walkę o zdrowie i życie. W każdym odcinku stanę przed wyzwaniem (bez ściemy i taryfy ulgowej), które da odpowiedź na to, jak bardzo treningi i zmiana stylu życia wpływa na wydolność i sprawność fizyczną mojego organizmu. W projekt zaangażowani są: - Mariusz Kurpiński @mariusz_kurpinski : trening personalny, fizjoterapia - Kamil Nastyk @kamilnastyk : zdjęcia, montaż - Paweł Gruda @pawel_gruda : kierownik produkcji.

Post udostępniony przez Tomasz Sekielski (@tomaszsekielski)

Tomasz Sekielski, Anna Sekielska, Ann i Tomasz Sekielscy, Viva! 2/2020
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.