Rihanna nowy facet MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GIWAZD

Rihanna ma nowego chłopaka! Kim jest Hassan Jameel, którego majątek wyceniany jest na 1,5 mld dolarów?

Weronika Bruździak-Gębura 29 czerwca 2017 14:30
Rihanna nowy facet MT
Fot. Getty Images

Kilka dni temu media obiegły gorące zdjęcia Rihanny z Hiszpanii, na których wymienia czułości w basenie z tajemniczym, niezwykle przystojnym brunetem. Szybko okazało się, że nowym wybrankiem piosenkarki jest pochodzący z Arabii Saudyjskiej biznesmen i spadkobierca miliardowej fortuny. Co jeszcze wiemy o Hassanie Jameelu?

 

„To poważny związek”, twierdzą znajomi pary

29-letni Hassan Jameel najwyraźniej ma słabość do pięknych, sławnych kobiet, bo wcześniej spotykał się z Naomi Campbell. Z Rihanną, jak twierdzą zagraniczne media, spotyka się potajemnie już od kilku miesięcy, co miało doprowadzić do konfliktu między piosenkarką a modelką. Podobno ich związek jest poważny. Tak przynajmniej twierdzi informator brytyjskiego tabloidu „The Sun”, który podaje się za znajomego Barbadoski:

„Ten związek to poważna sprawa. Rihanna powiedziała przyjaciołom, że jest w nim zakochana i zdaje się być kompletnie porażona. Oni spędzają razem mnóstwo czasu, z dala od ciekawskich oczu i traktują to bardzo poważnie. Naprawdę lubią wzajemnie swoje towarzystwo”.

 

Kim jest nowy chłopak Rihanny?

Kim jest Hassan Jameel? Urodził się w Arabii Saudyjskiej w zamożnej rodzinie, która jest właścicielem Abdul Latif Jameel Domestic, jednej z największych firm na świecie. Hassan również w niej pracuje - jest jej wiceprezesem. Są jedynym dealerem Toyoty w Arabii Saudyjskiej i ogólnie największym dystrybutorem samochodów w kraju. Jednocześnie firma jest właścicielem ligi piłkarskiej, Jameel league. Abdul Latif Jameel Domestic wyceniana jest na 1,5 mld dolarów. Pewnego dnia Hassan w całości odziedziczy rodzinny majątek.

 

 

 

 

Another photo of #Rihanna x #hassanjameel

Post udostępniony przez Trend Fm (@trend100.9fm)

 

Polecamy też: O tej metamorfozie dyskutuje cały świat. Co się stało z Rihanną? Ciąża, choroba czy...?

TAGI #Rihanna

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.