Rihanna nowy facet MT
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GIWAZD

Rihanna ma nowego chłopaka! Kim jest Hassan Jameel, którego majątek wyceniany jest na 1,5 mld dolarów?

Weronika Bruździak-Gębura 29 czerwca 2017 14:30
Rihanna nowy facet MT
Fot. Getty Images

Kilka dni temu media obiegły gorące zdjęcia Rihanny z Hiszpanii, na których wymienia czułości w basenie z tajemniczym, niezwykle przystojnym brunetem. Szybko okazało się, że nowym wybrankiem piosenkarki jest pochodzący z Arabii Saudyjskiej biznesmen i spadkobierca miliardowej fortuny. Co jeszcze wiemy o Hassanie Jameelu?

 

„To poważny związek”, twierdzą znajomi pary

29-letni Hassan Jameel najwyraźniej ma słabość do pięknych, sławnych kobiet, bo wcześniej spotykał się z Naomi Campbell. Z Rihanną, jak twierdzą zagraniczne media, spotyka się potajemnie już od kilku miesięcy, co miało doprowadzić do konfliktu między piosenkarką a modelką. Podobno ich związek jest poważny. Tak przynajmniej twierdzi informator brytyjskiego tabloidu „The Sun”, który podaje się za znajomego Barbadoski:

„Ten związek to poważna sprawa. Rihanna powiedziała przyjaciołom, że jest w nim zakochana i zdaje się być kompletnie porażona. Oni spędzają razem mnóstwo czasu, z dala od ciekawskich oczu i traktują to bardzo poważnie. Naprawdę lubią wzajemnie swoje towarzystwo”.

 

Kim jest nowy chłopak Rihanny?

Kim jest Hassan Jameel? Urodził się w Arabii Saudyjskiej w zamożnej rodzinie, która jest właścicielem Abdul Latif Jameel Domestic, jednej z największych firm na świecie. Hassan również w niej pracuje - jest jej wiceprezesem. Są jedynym dealerem Toyoty w Arabii Saudyjskiej i ogólnie największym dystrybutorem samochodów w kraju. Jednocześnie firma jest właścicielem ligi piłkarskiej, Jameel league. Abdul Latif Jameel Domestic wyceniana jest na 1,5 mld dolarów. Pewnego dnia Hassan w całości odziedziczy rodzinny majątek.

 

 

 

 

Another photo of #Rihanna x #hassanjameel

Post udostępniony przez Trend Fm (@trend100.9fm)

 

Polecamy też: O tej metamorfozie dyskutuje cały świat. Co się stało z Rihanną? Ciąża, choroba czy...?

TAGI #Rihanna

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.