Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Edyta Górniak jest znów zakochana! Kim jest nowy partner gwiazdy? Zobaczcie ich intymne zdjęcia

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2017 17:45
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Edyta Górniak znów jest zakochana! Jak udało nam się dowiedzieć, wybrankiem gwiazdy jest Amerykanin. Co więcej wiemy o nowym partnerze diwy? Warto dodać, że po rozstaniu z Piotrem Schrammem
w czerwcu 2014 r. artystka nigdy oficjalnie nie potwierdziła żadnego związku, mimo że na salonach mówiło się o jej zażyłości z producentem Michałem Nocnym oraz legendarnym muzykiem Davidem Fosterem. Czy nowy związek przetrwa próbę czasu?

 

Zobacz też: Na jaw wyszła tożsamość byłego chłopaka Edyty Górniak. Kim jest tajemniczy William?

 

Polecamy też: Edyta Górniak jest znowu zakochana! Czy tym razem to będzie szczęśliwa miłość...?

 

Nowy partner Edyty Górniak. Kim jest chłopak diwy?

 

Jeszcze niedawno diwa zapewniała w wywiadach, że do nowego związku namawia ją syn Allan. „Coraz częściej powtarza: „Mamo, ty się musisz zakochać w jakimś panu wreszcie. Modlę się o to z całego serca!” Mówię mu na to: „Ale po co synek mam się zakochać, żebym znowu płakała”? Stwierdził więc, że znajdzie mi specjalnego mężczyznę i tym razem będę szczęśliwa”, zwierzyła się diwa w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”. Co prawda pod koniec marca 2017 r. zaczęto spekulować, że artystka jest zakochana, ale Edyta Górniak w żaden sposób tego nie potwierdzała. Tym razem jest inaczej.

 

Edyta Górniak, nowy partner, nowy partner Edyty Górniak, Amerykanin
Fot. Instagram @edytagorniak

 

Edyta Górniak, nowy partner, nowy partner Edyty Górniak, Amerykanin
Fot. Instagram @edytagorniak

 

Gwiazda zamieściła na Instagramie wymowne zdjęcie z nowym partnerem, na którym czule się obejmują. Podpisała je „safely” (ang. bezpieczenie, ale też spokojnie, bez szwanku). Widać, że wokalistka jest szczęśliwa. 

Edyta jest wreszcie gotowa na nową relację i poznała świetnego człowieka. Jest Amerykaninem i ma 35 lat – zdradza znajoma Edyty Górniak w rozmowie z nami.

 

On interesuje się modą i widać to po jego ubiorze. Do drogich marynarek dobiera figlarnie krótkie spodenki. Ma też wyjątkowo białe zęby, na które wszyscy zwracają uwagę. Edyta dała mu szansę i często spędzają razem czas. W 13. urodziny Allana poszli w komplecie do kina. Na filmie "Kong. Wyspa czaszki" zachowywali się prawie jak rodzina’’, powiedziała osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z „Faktem” w marcu tego roku.

 

Polecamy też: Edyta Górniak szuka nowego partnera? „Allan coraz częściej powtarza mi, żebym...”

 

Zdjęcia Edyty Górniak z nowym partnerem

 

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia artystki z nową miłością, żeby dostrzec, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Wcześniej, bo w połowie czerwca Edyta Górniak również zamieściła na Instagramie intymne zdjęcia z nowym partnerem, jednak większość myślała, że to jedynie niewinna prowokacja ze strony diwy. Wydaje się, że był to ten sam mężczyzna. Wówczas wokalistka podpisała je „trust” (ang. zaufanie) oraz „passion” (and. namiętność, pasja).

 

Edyta Górniak, nowy partner, nowy partner Edyty Górniak, Amerykanin
Fot. Instagram @edytagorniak

 

Edyta Górniak, nowy partner, nowy partner Edyty Górniak, Amerykanin
Fot. Instagram @edytagorniak

 

Edyta Górniak o nowym związku i idealnej relacji

 

Co prawda Edyta Górniak nie skomentowała jeszcze nowego związku, ale w wywiadzie dla VIVY! w 2009 r. po rozstaniu z Dariuszem Krupą tak mówiła o idealnej relacji:

 

– Idealny związek to ten, w którym ludzie stanowią dla siebie inspirację i motywują się do walki z demonami – wyznała nam Edyta Górniak.

 

Mamy nadzieję, że nowy partner jest dla diwy dużą inspiracją!

 

Przeczytaj też: Mucha i Wojewódzki, Górniak i Kraśko... Te gwiazdy były kiedyś razem. Pamiętacie?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.