Do długiej listy jej biznesów dołączył właśnie kolejny!

Weronika Kostyra 5 marca 2018 18:00

Nie ma wątpliwości co do tego, że Anna Lewandowska nie jest tylko żoną sławnego męża. Jedna z najsłynniejszych polskich trenerek fitness najpierw została mistrzynią karate, a teraz bez przerwy udowadnia, że ma też głowę do interesów. Co pewien czas zaskakuje nowymi planami biznesowymi i pokazuje, że pomysłów jej nie brak. Na czym zarabia Anna Lewandowska?

Interesy Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Trenerka nie zaniedbuje też obowiązków zawodowych, a wręcz wciąż rozwija działalność! Ona i jej mąż bez wątpienia zbudowali na swoim nazwisku silną markę. Do długiej listy ich dochodów dołączył właśnie kolejny, ponieważ trenerka otworzyła właśnie w Warszawie własne Healthy Center by Ann, czyli centrum treningowo-dietetyczne. „To pierwsze tego typu miejsce w Polsce, gdzie możesz osiągać obrane przez siebie cele pod okiem najlepszych specjalistów Healthy Team w zakresie dietetyki, treningu personalnego i mentalnego, a także medycyny sportowej”, pisze Anna Lewandowska na swojej stronie.

Trenerka uczyniła ze swojej pasji do sportu i zdrowego żywienia sposób na zarabianie wielkich pieniędzy. Wydała kilka książek dotyczących zdrowia i treningów, a także dbania o formę w ciąży i po niej. To samo dotyczy płyt DVD z treningami, a także nowej aplikacji treningowej. Duża popularnością cieszą się też organizowane przez nią obozy treningowe. Miejsca na nie zawsze wyprzedają się w kilkadziesiąt minut, mimo że nie należą do najtańszych.

Od dłuższego czasu trenerka promuje swoim nazwiskiem linię zdrowych produktów spożywczych Foods by Ann. Do tego wszystkiego od początku prowadzi blog, który zbiera w jednym miejscu wszystkie gałęzie działalności Anny Lewandowskiej. Żona piłkarza często komunikuje się z fanami i zdradza im szczegóły swojego codziennego dnia, przy okazji motywując do walki o zdrowie i zgrabną sylwetkę. Nie jest jednak tajemnicą, że jednocześnie świetnie na tym zarabia. Robert i ona sprawili, że nazwisko Lewandowski stało się marką przyciągającą uwagę. Po narodzinach małej Klary trenerka poszerzyła dodatkowo działalność o sprzedaż artykułów dla dzieci pod szyldem Baby by Ann.

Kilka miesięcy temu Anna i Robert Lewandowscy otworzyli własną agencję PR. Oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Jak do wszystkiego czym się zajmują – postanowili podejść do tego profesjonalnie i opiekę nad wizerunkiem postanowili oddać w ręce specjalistów. Wszystkiemu towarzyszą liczne kontrakty reklamowe. Mimo że Robert zarabia na reklamach dużo więcej, dochody Anny także są znaczne.

Firma to dla Anny Lewandowskiej coś więcej niż praca i obowiązek. Traktuje to jako hobby. Jest nie tylko pomysłodawczynią, ale pełni też rolę prezesa firmy. Sama opracowuje produkty, dopilnowuje realizacji i jakości. Robert Lewandowski nie do końca był przekonany, gdy Ania przedstawiła mu plany. Zmienił zdanie dopiero widząc gotowy biznesplan. Wspiera żonę w rozwoju i spełnianiu marzeń.

Wielkie pieniądze jakie zarabiają Anna i Robert Lewandowscy inwestują między innymi w nieruchomości, ale też hojnie wspierają różne inicjatywy charytatywne. Wszystkie projekty zawodowe Anna Lewandowska łączy jednocześnie z rolą mamy. W którym z nich sprawdza się najlepiej? 

1/5
Anna Lewandowska klinika
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/5

Anna Lewandowska otworzyła klinikę Healthy Center by Ann.

2/5
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
2/5

Anna Lewandowska otworzyła kolejny biznes.

3/5
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
3/5

Anna Lewandowska otworzyła kolejny biznes.

4/5
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
4/5

Anna Lewandowska otworzyła klinikę Healthy Center by Ann.

5/5
Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/5

Anna Lewandowska otworzyła kolejny biznes.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.