Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Do sieci trafiły nowe zdjęcia księżnej Meghan. Faktycznie spodziewa się dziecka?

Widać ciążowe krągłości?

Gabriela Czernecka 25 czerwca 2020 22:02
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry po przeprowadzce do Los Angeles wycofali się z życia publicznego. Małżeństwo przestało prowadzić oficjalne profile w mediach społecznościowych, rzadko opuszczało swoją posiadłość, ale wciąż udzielało się charytatywnie. Co jakiś czas mieliśmy okazję słyszeć o wsparciu, jakim udzielali różnym organizacjom. Teraz jedna z nich opublikowała ich najnowsze zdjęcia. Biorąc pod uwagę plotki o drugiej ciąży Meghan wszyscy patrzą na jej zaokrąglony brzuszek. Czy to oficjalne potwierdzenie tego, że spodziewa się drugiego dziecka?

Czy księżna Meghan jest w drugiej ciąży?

Na oficjalnym profilu na Instagramie programu dla młodzieży Homeboy Industries pojawiły się najnowsze zdjęcia księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Książęca para Sussex w maseczkach ochronnych, rękawiczkach i czepkach na włosach pomagali robić wypieki. Jak czytamy pod fotografiami: „Dziękujemy Harry’emu i Meghan, księciu i księżnej Sussexu, za odwiedzenie i pracę z naszymi zespołami kawiarni i piekarni. Nasi pracownicy byli zachwyceni współpracą. Małżonkowie pomagali przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej o naszym najnowszym programie #FeedHOPE, który pomaga w dostarczaniu posiłków seniorom i młodzieży w Los Angeles w następstwie pandemii COVID19”, czytamy pod postem na Instagramie.

Oczy fanów pary zwrócone są ku ciążowemu brzuszkowi Meghan, który ta ukryła pod czarnym fartuszkiem. Czy  faktycznie spodziewa się drugiego dziecka? Zobaczcie nowe zdjęcia i oceńcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Homeboy Industries (@homeboyindustries)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Harry and Meghan❤ (@harrymeghanprince)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.