Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Do sieci trafiły nowe zdjęcia księżnej Meghan. Faktycznie spodziewa się dziecka?

Widać ciążowe krągłości?

Gabriela Czernecka 25 czerwca 2020 22:02
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry po przeprowadzce do Los Angeles wycofali się z życia publicznego. Małżeństwo przestało prowadzić oficjalne profile w mediach społecznościowych, rzadko opuszczało swoją posiadłość, ale wciąż udzielało się charytatywnie. Co jakiś czas mieliśmy okazję słyszeć o wsparciu, jakim udzielali różnym organizacjom. Teraz jedna z nich opublikowała ich najnowsze zdjęcia. Biorąc pod uwagę plotki o drugiej ciąży Meghan wszyscy patrzą na jej zaokrąglony brzuszek. Czy to oficjalne potwierdzenie tego, że spodziewa się drugiego dziecka?

Czy księżna Meghan jest w drugiej ciąży?

Na oficjalnym profilu na Instagramie programu dla młodzieży Homeboy Industries pojawiły się najnowsze zdjęcia księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Książęca para Sussex w maseczkach ochronnych, rękawiczkach i czepkach na włosach pomagali robić wypieki. Jak czytamy pod fotografiami: „Dziękujemy Harry’emu i Meghan, księciu i księżnej Sussexu, za odwiedzenie i pracę z naszymi zespołami kawiarni i piekarni. Nasi pracownicy byli zachwyceni współpracą. Małżonkowie pomagali przygotować jedzenie i dowiedzieli się więcej o naszym najnowszym programie #FeedHOPE, który pomaga w dostarczaniu posiłków seniorom i młodzieży w Los Angeles w następstwie pandemii COVID19”, czytamy pod postem na Instagramie.

Oczy fanów pary zwrócone są ku ciążowemu brzuszkowi Meghan, który ta ukryła pod czarnym fartuszkiem. Czy  faktycznie spodziewa się drugiego dziecka? Zobaczcie nowe zdjęcia i oceńcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Homeboy Industries (@homeboyindustries)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Harry and Meghan❤ (@harrymeghanprince)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.