Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O NIM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała urocze zdjęcia Henia i... zażartowała z porodu!

Synek gwiazdy zachwyca jej fanki

Konrad Szczęsny 5 lipca 2020 09:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Odkąd trzy tygodnie temu została mamą, regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia synka. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan nie tylko opublikowała na swoim profilu na Instagramie wyjątkowe fotografie Henia, lecz także... zażartowała z porodu!

Henio Majdan - tak wygląda miesiąc po porodzie

Jak napisała pod zdjęciami gwiazda TVN „dzień bez Henia dniem straconym”. I trudno się z nią nie zgodzić! Widać na nich twarz malca w całej okazałości. To, co zwraca jednak największa uwagę, to podpis pod uroczymi fotografiami chłopca.

A kuku. sprawca całego zamieszania: Henryk Waleczny #dzidziuśmajdana. On dobrze wie, że dzień bez Henia - dniem straconym. nie mogę przestać się nim zachwycać. W końcu to wersja limitowana, droga w produkcji i wyciągnięta spod lady. ma się te znajomości. (dla internautów bez poczucia humoru: to żart). cudownej niedzieli Kochani”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan, nawiązując do porodu.

Trzeba przyznać, że synek prezenterki rośnie jak na drożdżach!

Fanki zachwycone nowymi zdjęciami Henia

Internauci – jak zwykle zresztą – nie szczędzą malcowi komplementów...

„Sama słodycz”, „No po prostu cudny jest”, „Śliczny ps. Świetny opis, widać, że ma Pani poczucie humoru”, „Hennio chyba chciał zachować poważną minę <3 Przesłodki”, „Cudny dzidziulem”, piszą zachwyceni.

Zdjęcia skomentowała nawet Joanna Przetakiewicz!

„CUDNY DZIDZIUŚ ♥️ i jakie mądre miny”, podkreśliła projektantka.

Zgadzasz się z nią? Serię zdjęć możesz zobaczyć poniżej...  

Tak Henio Majdan wygląda prawie miesiąc po narodzinach:

W sobotę Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała również swoją figurę po ciąży:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁 wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘 dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.