ZE ŚWIATA FILMU

Pojawił się pierwszy plakat nowej wersji filmu Król lew!

Kiedy premiera?

Weronika Kostyra 26 lutego 2019 16:05
plakat do filmu „Król lew”
Fot. Materiały prasowe

Nowa wersja filmu Walta Disneya wywołuje duże emocje i jest jedną z bardziej wyczekiwanych premier kinowych tego roku. Jest to nowa wersja kultowej animacji Król lew z 1994 roku. Właśnie ukazał się pierwszy plakat i zwiastun filmu. Czy powtórzy sukces hitu sprzed 25 lat?

Nowy zwiastun „Króla lwa”

Kto z nas nie płakał, kiedy umierał Mufasa, nie śmiał się z żartów Timona i Pumby czy nie kibicował Simbie? Nowy film mocno bazuje na oryginale, jednak jest zrealizowany w inny sposób. Reżyserem komputerowej animacji jest Jon Favreau. W oryginalnej wersji zdjęciowej postaciom głosów użyczają największe gwiazdy, takie jak Beyonce czy Donald Glover. Co ciekawe postać Mufasy zdubbinguje ten sam aktor, co w oryginalnej wersji – James Earl Jones.

Filmowa wersja Króla lwa trafi do kin 17 lipca. Też na nią czekacie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I was a young warthoooooooog!

Post udostępniony przez Seth (@sethrogen)

Król lew
Fot. Materiały prasowe

TAGI #Disney #film #kino

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.