plakat do filmu „Król lew”
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA FILMU

Pojawił się pierwszy plakat nowej wersji filmu Król lew!

Kiedy premiera?

Weronika Kostyra 26 lutego 2019 16:05
plakat do filmu „Król lew”
Fot. Materiały prasowe

Nowa wersja filmu Walta Disneya wywołuje duże emocje i jest jedną z bardziej wyczekiwanych premier kinowych tego roku. Jest to nowa wersja kultowej animacji Król lew z 1994 roku. Właśnie ukazał się pierwszy plakat i zwiastun filmu. Czy powtórzy sukces hitu sprzed 25 lat?

Nowy zwiastun „Króla lwa”

Kto z nas nie płakał, kiedy umierał Mufasa, nie śmiał się z żartów Timona i Pumby czy nie kibicował Simbie? Nowy film mocno bazuje na oryginale, jednak jest zrealizowany w inny sposób. Reżyserem komputerowej animacji jest Jon Favreau. W oryginalnej wersji zdjęciowej postaciom głosów użyczają największe gwiazdy, takie jak Beyonce czy Donald Glover. Co ciekawe postać Mufasy zdubbinguje ten sam aktor, co w oryginalnej wersji – James Earl Jones.

Filmowa wersja Króla lwa trafi do kin 17 lipca. Też na nią czekacie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I was a young warthoooooooog!

Post udostępniony przez Seth (@sethrogen)

Król lew
Fot. Materiały prasowe

TAGI #Disney #film #kino

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.