Jamie Dornan, Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

„Nowe oblicze Greya” w kinach już 9 lutego. Tego jeszcze nie widzieliśmy! NOWY ZWIASTUN

Weronika Kostyra 31 grudnia 2017 19:00
Jamie Dornan, Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
Fot. Instagram

Do premiery filmu „Nowe oblicze Greya” zostało coraz mniej czasu. Fani już odliczają dni do Walentynek i kolejnej części ich ulubionej serii o filmów. Co czeka ich tym razem?

Trzecia część trylogii „Pięćdziesiąt twarzy Greya”

W sieci właśnie pojawił się kolejny zwiastun filmu, który w Polsce będzie miał premierę 9 lutego. Ci którzy przeczytali książkę wiedzą już, że w tej części bohaterowie wezmą ślub, a także będą spodziewać się dziecka. Zanim jednak będą cieszyć się upragnionym szczęściem będą musieli zmierzyć się z pewnymi trudnościami.

To ostatnia część ekranizacji słynnej powieści E. L. James. Poprzednie, czyli „50 twarzy Greya” oraz „Ciemniejsza strona Greya” przyciągnęły do kin miliony widzów na całym świecie. Po raz kolejny w role kochanków wcielą się: Dakota Johnson, jako Anastasia Steele, oraz Jamie Dornan, jako Christian Grey. Aktorzy dzięki rolom kochanków zdobyli olbrzymią popularność.

Thriller erotyczny oparty na powieściach E.L. James zdobył na całym świecie miliony fanów, nikogo więc nie dziwi, że na premierę trzeciej i zarazem ostatniej część trylogii już nie mogą się doczekać.

Zobacz także: Sensacyjne zdjęcia z planu filmu o Christianie Greyu. Zobaczcie Anastasię Steele w ciąży!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.