Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe informacje o stanie zdrowia finalisty Mam Talent Patryka Niekłania!

„Nie można powiedzieć, że jest dobrze”

Gabriela Czernecka 5 grudnia 2018 12:46
Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

Poważny wypadek finalisty Mam talent Patryka Niekłania wstrząsnął prowadzącymi show. Do tragedii miało dojść w niedzielę rano, samochód artysty wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Niekłań podróżował sam, jego żona z kilkutygodniową córeczką wróciły do Katowic tuż po zakończeniu programu. Finalistę przewieziono do szpitala, u jego boku cały czas czuwa rodzina. Serwisowi Wirtualna Polska udało się dotrzeć do najnowszych informacji o stanie zdrowia artysty. Poznajcie szczegóły.

Wypadek finalisty Mam talent Patryka Niekłania

Do tragedii miało dojść w niedzielę rano. Wówczas finalista Mam Talent Patryk Niekłań wracał do swojego rodzinnego domu. Jego żona wraz z kilkutygodniową córeczką wróciły do Katowic tuż po zakończeniu programu TVN, w którym Niekłań zajął trzecie miejsce. NIestety wczoraj dotarła do nas smutna wiadomość. Patryk Niekłań miał wypadek samochodowy! Auto artysty wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. 

„Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała. Myślę, że jego atletyczna budowa ciała uchroniła go od poważniejszych uszkodzeń”, podawał serwis echodnia.eu, powołując się na świadka zdarzenia, który chce pozostać anonimowy. Artysta miał w swoim samochodzie obręcz, z którą występował. 

Wiadomość o wypadku Patryka Niekłania potwierdziła policja: „Po wypadku został zabrany do szpitala”, powiedział naczelnik wydziału prewencji wołomińskiej policji, nadkomisarz Mariusz Pawlak. Zapewnił także, że stan zdrowia finalisty show jest stabilny. Obecnie Niekłań przebywa w szpitalu w Warszawie, gdzie może liczyć na wsparcie rodziny. „Chcemy być blisko niego, będziemy wspierać go na miejscu”, wyznał tata Patryka, Mirosław Niekłań.

Nowe informacje o stanie zdrowia Patryka Niekłania

Właśnie podano nowe informacje o stanie zdrowia finalisty Mam Talent. „Stan Patryka jest minimalnie lepszy niż bezpośrednio po wypadku, ale wciąż nie można powiedzieć, że jest dobrze. Być może będzie potrzebna jakaś zbiórka pieniędzy”, mówi w rozmowie z serwisem wp.pl osoba z otoczenia akrobaty.

Przy artyście cały czas czuwa rodzina: „Wiemy, żę to silny i mocny organizm, ale w ostatnim czasie dużo trenował, by dobrze wypaść w finale Mam Talent. Codziennie ćwiczył przez wiele godzin z 23-kilogramowym kołem. Nie wiemy, czy zmęczenie miało wpływ na wypadek, warunki na drodze były bardzo trudne. Choć jego stan w niedzielę był ciężki, lekarze mówią, że jest poprawa. Jesteśmy dobrej myśli”, powiedział tato Patryka.

Szymon Hołownia skomentował wypadek Patryka Niekłania!

Fani artysty życzą mu w komentarzach szybkiego powrotu do zdrowia. Po wypadku artysty głos zabrał także Szymon Hołownia. „Mam nadzieję, że szybko wróci do siebie, no i do żony, i do tego cudownego 7-tygodniowego Maleństwa, które kibicowało mu w sobotę... ”, pisze Szymon Hołownia na Facebooku.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Patryk Niekłań (@pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?