Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe informacje w sprawie Patryka Niekłania. Jaki jest stan jego zdrowia?

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości...

Gabriela Czernecka 19 grudnia 2018 10:45
Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

Mamy nowe informacje w sprawie Patryka Niekłania. Stan zdrowia finalisty Mam Talent wciąż nie jest najlepszy. Akrobata nadal przebywa w szpitalu po wypadku samochodowym, który miał miejsce dzień po finale show TVN. Wszyscy trzymają kciuki za jego powrót do zdrowia, ale najnowsze informacje nie są obiecujące...

Finalista Mam Talent Patryk Niekłań - stan zdrowia

Fani wciąż martwią się o zdrowie Patryka Niekłania. Finalista Mam Talent w ciężkim stanie trafił do jednego z warszawskich szpitali dzień po finale programu. Akrobata wracał wówczas samochodem w rodzinne strony. Niekłań podróżował sam, jego żona z kilkutygodniową córeczką wróciły do Katowic tuż po zakończeniu programu.  Niestety jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. 

„Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała. Myślę, że jego atletyczna budowa ciała uchroniła go od poważniejszych uszkodzeń”. podawało przed kilkoma dniami echodnia.eu, powołując się na świadka zdarzenia, który chce pozostać anonimowy.

Finalista Mam Talent i cyrkowiec, który zasłużył na złoty przycisk w programie przebywał w szpitalu. Stan zdrowia Patryka Niekłania nie był najlepszy. Niedawno mówiono, że być może potrzebna będzie zbiórka na rehabilitację sportowca. Żona akrobaty w rozmowie z wp.pl potwierdziła jakiś czas temu, że jego stan zdrowia obecnie jest stabilny. Ostatnio odmówiła jednak serwisowi komentarza w sprawie zdrowia Patryka. 

Niestety według najnowszych informacji artysta wciąż przebywa w szpitalu. „Patryk jeszcze nie wyszedł ze szpitala. Jego stan zdrowia na to nie pozwala”, powiedział w rozmowie z WP Teleshow informator. Na szczęście akrobata może liczyć na wsparcie żony, rodziny i najbliższych przyjaciół.

„Wiemy, że to silny i mocny organizm, ale w ostatnim czasie dużo trenował, by dobrze wypaść w finale Mam Talent. Codziennie ćwiczył przez wiele godzin z 23-kilogramowym kołem. Nie wiemy, czy zmęczenie miało wpływ na wypadek, warunki na drodze były bardzo trudne. Choć jego stan w niedzielę był ciężki, lekarze mówią, że jest poprawa. Jesteśmy dobrej myśli”, mówił tata Patryka, Mirosław. 

Mocno trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?