Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe informacje w sprawie Patryka Niekłania. Jaki jest stan jego zdrowia?

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości...

Gabriela Czernecka 19 grudnia 2018 10:45
Finalista Mam Talent, Patryk Niekłań
Fot. Instagram @pokaz_akrobacji_w_kole_nieklan

Mamy nowe informacje w sprawie Patryka Niekłania. Stan zdrowia finalisty Mam Talent wciąż nie jest najlepszy. Akrobata nadal przebywa w szpitalu po wypadku samochodowym, który miał miejsce dzień po finale show TVN. Wszyscy trzymają kciuki za jego powrót do zdrowia, ale najnowsze informacje nie są obiecujące...

Finalista Mam Talent Patryk Niekłań - stan zdrowia

Fani wciąż martwią się o zdrowie Patryka Niekłania. Finalista Mam Talent w ciężkim stanie trafił do jednego z warszawskich szpitali dzień po finale programu. Akrobata wracał wówczas samochodem w rodzinne strony. Niekłań podróżował sam, jego żona z kilkutygodniową córeczką wróciły do Katowic tuż po zakończeniu programu.  Niestety jego auto wpadło w poślizg i uderzyło w drzewo. 

„Wyglądało to bardzo poważnie. Trzeba było wycinać kierowcę, bo auto uderzyło w drzewo od jego strony. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł silnik, a kierownica się oderwała. Myślę, że jego atletyczna budowa ciała uchroniła go od poważniejszych uszkodzeń”. podawało przed kilkoma dniami echodnia.eu, powołując się na świadka zdarzenia, który chce pozostać anonimowy.

Finalista Mam Talent i cyrkowiec, który zasłużył na złoty przycisk w programie przebywał w szpitalu. Stan zdrowia Patryka Niekłania nie był najlepszy. Niedawno mówiono, że być może potrzebna będzie zbiórka na rehabilitację sportowca. Żona akrobaty w rozmowie z wp.pl potwierdziła jakiś czas temu, że jego stan zdrowia obecnie jest stabilny. Ostatnio odmówiła jednak serwisowi komentarza w sprawie zdrowia Patryka. 

Niestety według najnowszych informacji artysta wciąż przebywa w szpitalu. „Patryk jeszcze nie wyszedł ze szpitala. Jego stan zdrowia na to nie pozwala”, powiedział w rozmowie z WP Teleshow informator. Na szczęście akrobata może liczyć na wsparcie żony, rodziny i najbliższych przyjaciół.

„Wiemy, że to silny i mocny organizm, ale w ostatnim czasie dużo trenował, by dobrze wypaść w finale Mam Talent. Codziennie ćwiczył przez wiele godzin z 23-kilogramowym kołem. Nie wiemy, czy zmęczenie miało wpływ na wypadek, warunki na drodze były bardzo trudne. Choć jego stan w niedzielę był ciężki, lekarze mówią, że jest poprawa. Jesteśmy dobrej myśli”, mówił tata Patryka, Mirosław. 

Mocno trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.