Oliwia P., matka blogerka
Fot. Instagram @pierzchalska_oliwia
O TYM SIĘ MÓWI

Instamatka Oliwia P. i jej mąż znów są razem... Co dalej z półtoraroczną Nelią?

Jej historia wstrząsnęła Polską

Gabriela Czernecka 17 grudnia 2018 21:46
Oliwia P., matka blogerka
Fot. Instagram @pierzchalska_oliwia

Sprawa intsamatki Oliwii P., która miała znęcać się nad córką, znów powraca. Reporterzy Uwagi TVN postanowili sprawdzić, jak obecnie wygląda sytuacja pary. Okazuje się, że mimo dwóch, toczących się postępować i wzajemnych oskarżeń o przemoc wobec półtorarocznej Neli, para znów mieszka razem. To jednak nie wszystko. Według doniesień internautów małżonkowie próbują swoich sił w sieci, zarabiając pieniądze poprzez publikację erotycznych filmików. A gdzie w tym wszystkim miejsce dla malutkiego dziecka?

Instamatka Oliwia P. i Mariusz P. znów mieszkają razem

Sprawa instamatki Oliwii P., która miała znęcać się nad córką to jeden z najgłośniejszych tematów w social mediach. Blogerka na Instagramie kreowała się na matkę idealną, a prywatnie brutalnie znęcała się nad córką. Nagrania, jakie ujawnił jej mąż, a które zostały wyemitowane w Uwadze TVN, wstrząsnęły internautami. Słychać na nich przeraźliwy krzyk dziecka i burzliwe rozmowy rodziców: „Zamknij się k****, siedź tam”, „Zdechnij k****, w więzieniu”„”jeb...ny kur...a śmieć!”, słyszymy głos kobiety. Internauci swoje oburzenie postanowili wyrazić w formie negatywnych komentarzy na temat pary.

Do hejtu w sieci odniosła się wówczas sama blogerka.  „MAM DOŚĆ TEGO !!! Te publikacje i wchodzenie butami w moje życie!!! Nikt z Was nie dostał przyzwolenia na grzebanie w moim życiu i mojego męża!!! Kilka wyrwanych z kontekstu nagrań spowodowało wielki chaos i medialne poruszenie, ale to tylko dlatego że kilku kretynów sieciowych wystawiło na próbę mój związek. Policja stale nas się czepia i zadają pytania. Odczepcie się od nas i dajcie nam spokój”, informowało jej oświadczenie, którego ostatnie słowa brzmiały: „Nelia jest nasza i mamy prawo robić sobie z nią, co chcemy. To ja jestem matką i ja decyduję, co dla mojego dziecka jest najlepsze”.

Sprawą zajął się Rzecznik Praw Dziecka, który skierował sprawę do zbadania przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Obecną sytuację pary postanowiła naświetlić Uwaga TVN. W swoim materiale ujawniają, że obecnie w sprawie toczą się dwa postępowania - jedno złożone przez Mariusza P. przeciwko Oliwii P., dotyczące znęcania się przez nią nad ich córką Nelią, a drugie złożone przez Oliwię P. dotyczące znęcania się nad nią przez męża. 

„Ona zawsze wierzyła w to, co on mówi. Tak też było, jak powiedział jej że ma trzy miliony na koncie, wierzyła, że będzie miała cudowne życie księżniczki. W tej chwili wierzy jemu w każde słowo, że będzie dobrze, że dziecko będzie z nimi, że nic się nie dzieje, że wszystko będzie okej”, mówi mama Oliwii P. w rozmowie z reporterką Uwagi TVN.

Mimo toczących się postępowań i walki o dziecko, para znów mieszka razem. Dzięki internautom, dziennikarzom udało się dotrzeć do informacji dotyczącej tego, co obecnie robi małżeństwo. Okazuje  się, że Oliwia i Mariusz zaczęli działać na tzw. kamerkach erotycznych, w ten sposób zarabiając pieniądze. Dziennikarka próbująca uzyskać odpowiedź na jakiekolwiek pytanie, od Oliwii P. słyszy słowa: „A jest przelew na moim koncie?”

Jaka jest prawda na temat tej relacji? Tego możemy nigdy się nie dowiedzieć... 

Oliwia P., matka blogerka
Fot. Instagram @pierzchalska_oliwia

Oliwia P., matka blogerka
Fot. Instagram @pierzchalska_oliwia

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.