Konrad Szczęsny 4 lipca 2017 15:15
1/6
Księżna Kate, Kate Middleton, metamorfoza Kate Middleton
Copyright @Getty Images
1/6

Księżna Kate ma nową fryzurę - o tym mówi cały świat. Być może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że żona księcia Williama stosunkowo rzadko decyduje się na eksperymenty związane z wyglądem i słynie z zachowawczego stylu. Jednak 3 lipca przed południem zadebiutowała w roli patronki klubu tenisowego i pojawiła się na spotkaniu z obiecującymi młodymi tenisistami oraz zasiadła na trybunach pierwszego dnia prestiżowego Wimbledonu – przy okazji zaprezentowała również nową fryzurę!

 

Polecamy też: Czy to rewolucja na brytyjskim dworze?! Księżna Kate przejmuje obowiązki królowej Elżbiety II

 

Polecamy też: Księżna Kate w naszyjniku Elżbiety II i kolczykach księżnej Diany! Ale uwagę mediów zwrócił...

 

Księżna Kate zadebiutowała jako patronka klubu tenisowego na Wimbledonie

 

Jeszcze przed rozpoczęciem turnieju wiele mówiło się o tym, że księżna Kate po 64 latach przejmie ten obowiązek, który do tej pory wypełniała królowa Elżbieta II. Brytyjska monarchini już zimą przekazała Kate patronat nad All England Lawn Tennis and Croquet Club, który organizowany jest przez Wimbledon. Kate jest wielbicielką sportu, szczególnym zainteresowaniem darzy tenisa, zatem wypełnianie tych obowiązków daje jej z pewnością wiele satysfakcji. 

 

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska szczerze o spotkaniu z księżną Kate!

 

Księżna Kate na turnieju Wimbledon 

 

Pojawienie się księżnej Kate wywołało nie lada sensację. Przed rozpoczęciem turnieju spotkała się z podopiecznymi klubu All England Lawn Tennis and Croquet Club. Zaprezentowała się w stylowej, ale klasycznej kreacji, a dokładniej czarno-białej sukience od Dolce&Gabbana i z torbą od Victorii Beckham. Następnie zasiadła na trybunach obok przewodniczącego Wimbledonu, Philipa Brooka, by śledzić mecz między Andym Murrayem a Alexandrem Bublikiem (kibicowała temu pierwszemu).

 

Fani i media zwrócili uwagę, że księżna Kate lekko podcięła włosy, jednak jej metamorfoza oceniana jest bardzo dobrze. Mówi się, że żona księcia Williama odrobinę przybrała na wadze, dzięki czemu wygląda olśniewająco.

 

Księżna Kate spotkała się z Agnieszką Radwańską

 

Co ciekawe, księżna Kate przy okazji miała również okazję spotkać się z... Agnieszką Radwańską! Moment ten widać na poniższym nagraniu (ok 2:20):

 

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak księżna Kate prezentowała się w poniedziałek na turnieju w Wimbledonie. 

 

Polecamy też: Księżna Kate i książę William w lipcu przyjadą do Polski! Jest oficjalne potwierdzenie z pałacu Kensington!

2/6
Księżna Kate, Kate Middleton, metamorfoza Kate Middleton
Copyright @Getty Images
2/6

Tak księżna Kate wyglądała w trakcie pierwszego dnia zawodów na Wimbledonie. Przy okazji zaprezentowała nową fryzurę: żona księcia Williama podcięła włosy. 

 

Zobacz też: Wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Polsce potwierdzona!

3/6
Księżna Kate, Kate Middleton, metamorfoza Kate Middleton
Copyright @Getty Images
3/6

Księżna Kate w trakcie pierwszego dnia zawodów na Wimbledonie zaprezentowała światu nową fryzurę: żona księcia Williama nieco podcięła włosy. 

 

Zobacz też: Księżniczka Charlotte ma zaledwie 17 miesięcy i… swój własny styl! Wiemy, kto dla niej projektuje

4/6
Księżna Kate, Kate Middleton, metamorfoza Kate Middleton
Copyright @Getty Images
4/6

Księżna Kate w trakcie pierwszego dnia zawodów na Wimbledonie tryskała dobrym humorem i pozytywną energią.

 

Polecamy też: Księżna Kate i książę William złamali zasady brytyjskiego dworu. Co na to Królowa Elżbieta?

5/6
Księżna Kate, Kate Middleton, metamorfoza Kate Middleton
Copyright @Getty Images
5/6
6/6
Księżna Kate, Kate Middleton, metamorfoza Kate Middleton
Copyright @Getty Images
6/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?