Conchita Wurst jest nosicielką wirusa HIV
Fot. Instagram @conchitawurst
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Conchita Wurst wprawiła fanów w osłupienie!

Zrezygnowała ze swojego znaku rozpoznawczego...

Weronika Kostyra 26 lutego 2019 07:55
Conchita Wurst jest nosicielką wirusa HIV
Fot. Instagram @conchitawurst

Mimo, że Thomas Neuwirth zapowiadał, że planuje zerwać ze swoim scenicznym alter ego, czyli Conchitą Wurst, trudno jest mu się rozstać z tym wizerunkiem. Nie może też przestać szokować swoim wyglądem i spektakularnymi metamorfozami. Właśnie zaprezentowała swoje najnowsze wcielenie. Jej nowa fryzura jest ogromnym zaskoczeniem!

Conchita Wurst zaprezentowała nową fryzurę

Conchita Wurst to austriacka drag queen, która w 2014 roku zwyciężyła w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji z przebojem Rise Like a Phoenix. Wówczas jej kontrowersyjny wizerunek kobiety z brodą wywołał wielkie poruszenie. Austriak Thomas Neuwirth rozpoczął karierę pod pseudonimem w 2011 roku. Niedawno gwiazda wydała swój drugi album studyjny, zatytułowany From Vienna with Love. Zamieściła na nim dwanaście piosenek nagranych wraz z Wiedeńską Orkiestrą Symfoniczną.

Artystka jest znana ze swojej działalności na rzecz osób LGBT. W miniony weekend pojawiła się na imprezie EuroPride, gdzie zaprezentowała swoje nowe wcielenie. Uwagę zwraca przede wszystkim nowa fryzura Conchity. Drag queen, która do tej pory była znana z długich i gęstych włosów, teraz jest… całkowicie łysa. Nadal jednak nie rezygnuje z wypielęgnowanego zarostu i mocnego makijażu. Ponadto miała na sobie seksowną, wieczorową suknię w kolorze czerwonym.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie słynna drag queen prezentuje inny image niż ten, który pamiętamy z Eurowizji. Zrezygnowała z konturowania brody i jej zarost jest bardziej nieregularny niż dawniej. Pozostaje jednak jedynym stałym elementem jej wizerunku. Ostatnio coraz częściej rezygnuje nawet z obowiązkowego do tej pory mocnego makijażu.

Czy podoba Wam się w nowym wcieleniu? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Finally back at @grazertuntenball ❤️ #scandal 🖤 dress @thomaskirchgrabner

Post udostępniony przez conchita (@conchitawurst)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤 pic @mrmartinz dress @thomaskirchgrabner with @go_with_flo party @grazertuntenball for @europride2019 #scandal

Post udostępniony przez conchita (@conchitawurst)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.