Beata Pawlikowska
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Dotąd nie eksperymentowała z wizerunkiem. Teraz Beata Pawlikowska zdecydowała się na odważną zmianę!

Weronika Kostyra 9 sierpnia 2017 11:00
Beata Pawlikowska
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

 

Beata Pawlikowska przez lata była wierna jednej fryzurze i raczej nie eksperymentowała z wizerunkiem. Teraz postanowiła to zmienić i zdecydowała się na ostre cięcie! 

 

Nowa fryzura Beaty Pawlikowskiej

Podróżniczka przeszła letnią metamorfozę i mocno skróciła włosy. Nie zmieniła jednak ich naturalnego koloru. Efektem finalnym podzieliła się z fanami, zamieszczając zdjęcie od fryzjera na Instagramie. Niedawno w wywiadzie dla „VIVY!” wyznała, że po latach bycia singlem jest szczęśliwie zakochana:

 

„Chciałam dojechać z Beliz do Salwador (...) Wsiadłam do samochodu i chwilę później do tego samego samochodu wsiadł chłopak. Zaczęliśmy rozmawiać i okazało się, że też podróżuje sam. Mieszka w Nowym Jorku. Gdy skończyła się całodzienna wyprawa do miasta Majów, on zapytał czy napilibyśmy się razem kawy. I piliśmy tę kawę przez kilka godzin i naprawdę trudno było się rozstać. W życiu zdarzają się niesamowite rzeczy. Ja - osoba, która przez kilka minionych lat żyła jako szczęśliwy singiel i niczego nie potrzeba było mi do szczęścia, w dżungli spotykam kogoś, z kim nie tylko dobrze mi się rozmawia, ale z kim chciałabym dalej być”.

 

Tajemniczy mężczyzna, prawnik Danny, miał przyjechać latem do Polski. Czy to z tego powodu Beata Pawlikowska zdecydowała się na metamorfozę? Nam wydaje się, że w nowej, „lżejszej” fryzurze jest jej bardzo do twarzy. Fani w komentarzach są tego samego zdania.

 

Beata Pawlikowska nowa fryzura
Fot. Instagram @beata.pawlikowska

Beata Pawlikowska u fryzjera

 

Beata Pawlikowska nowa fryzura
Fot. Instagram @beata.pawlikowska

Nowa fryzura Beaty Pawlikowskiej

 

Zobacz także: Beata Pawlikowska ostro mówiła nie tylko o depresji. Dowód? Jej słowa o seksie, gwałtach i bulimii

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.