Beata Pawlikowska
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Dotąd nie eksperymentowała z wizerunkiem. Teraz Beata Pawlikowska zdecydowała się na odważną zmianę!

Weronika Kostyra 9 sierpnia 2017 11:00
Beata Pawlikowska
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

 

Beata Pawlikowska przez lata była wierna jednej fryzurze i raczej nie eksperymentowała z wizerunkiem. Teraz postanowiła to zmienić i zdecydowała się na ostre cięcie! 

 

Nowa fryzura Beaty Pawlikowskiej

Podróżniczka przeszła letnią metamorfozę i mocno skróciła włosy. Nie zmieniła jednak ich naturalnego koloru. Efektem finalnym podzieliła się z fanami, zamieszczając zdjęcie od fryzjera na Instagramie. Niedawno w wywiadzie dla „VIVY!” wyznała, że po latach bycia singlem jest szczęśliwie zakochana:

 

„Chciałam dojechać z Beliz do Salwador (...) Wsiadłam do samochodu i chwilę później do tego samego samochodu wsiadł chłopak. Zaczęliśmy rozmawiać i okazało się, że też podróżuje sam. Mieszka w Nowym Jorku. Gdy skończyła się całodzienna wyprawa do miasta Majów, on zapytał czy napilibyśmy się razem kawy. I piliśmy tę kawę przez kilka godzin i naprawdę trudno było się rozstać. W życiu zdarzają się niesamowite rzeczy. Ja - osoba, która przez kilka minionych lat żyła jako szczęśliwy singiel i niczego nie potrzeba było mi do szczęścia, w dżungli spotykam kogoś, z kim nie tylko dobrze mi się rozmawia, ale z kim chciałabym dalej być”.

 

Tajemniczy mężczyzna, prawnik Danny, miał przyjechać latem do Polski. Czy to z tego powodu Beata Pawlikowska zdecydowała się na metamorfozę? Nam wydaje się, że w nowej, „lżejszej” fryzurze jest jej bardzo do twarzy. Fani w komentarzach są tego samego zdania.

 

Beata Pawlikowska nowa fryzura
Fot. Instagram @beata.pawlikowska

Beata Pawlikowska u fryzjera

 

Beata Pawlikowska nowa fryzura
Fot. Instagram @beata.pawlikowska

Nowa fryzura Beaty Pawlikowskiej

 

Zobacz także: Beata Pawlikowska ostro mówiła nie tylko o depresji. Dowód? Jej słowa o seksie, gwałtach i bulimii

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.