Beata Pawlikowska
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Dotąd nie eksperymentowała z wizerunkiem. Teraz Beata Pawlikowska zdecydowała się na odważną zmianę!

Weronika Kostyra 9 sierpnia 2017 11:00
Beata Pawlikowska
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

 

Beata Pawlikowska przez lata była wierna jednej fryzurze i raczej nie eksperymentowała z wizerunkiem. Teraz postanowiła to zmienić i zdecydowała się na ostre cięcie! 

 

Nowa fryzura Beaty Pawlikowskiej

Podróżniczka przeszła letnią metamorfozę i mocno skróciła włosy. Nie zmieniła jednak ich naturalnego koloru. Efektem finalnym podzieliła się z fanami, zamieszczając zdjęcie od fryzjera na Instagramie. Niedawno w wywiadzie dla „VIVY!” wyznała, że po latach bycia singlem jest szczęśliwie zakochana:

 

„Chciałam dojechać z Beliz do Salwador (...) Wsiadłam do samochodu i chwilę później do tego samego samochodu wsiadł chłopak. Zaczęliśmy rozmawiać i okazało się, że też podróżuje sam. Mieszka w Nowym Jorku. Gdy skończyła się całodzienna wyprawa do miasta Majów, on zapytał czy napilibyśmy się razem kawy. I piliśmy tę kawę przez kilka godzin i naprawdę trudno było się rozstać. W życiu zdarzają się niesamowite rzeczy. Ja - osoba, która przez kilka minionych lat żyła jako szczęśliwy singiel i niczego nie potrzeba było mi do szczęścia, w dżungli spotykam kogoś, z kim nie tylko dobrze mi się rozmawia, ale z kim chciałabym dalej być”.

 

Tajemniczy mężczyzna, prawnik Danny, miał przyjechać latem do Polski. Czy to z tego powodu Beata Pawlikowska zdecydowała się na metamorfozę? Nam wydaje się, że w nowej, „lżejszej” fryzurze jest jej bardzo do twarzy. Fani w komentarzach są tego samego zdania.

 

Beata Pawlikowska nowa fryzura
Fot. Instagram @beata.pawlikowska

Beata Pawlikowska u fryzjera

 

Beata Pawlikowska nowa fryzura
Fot. Instagram @beata.pawlikowska

Nowa fryzura Beaty Pawlikowskiej

 

Zobacz także: Beata Pawlikowska ostro mówiła nie tylko o depresji. Dowód? Jej słowa o seksie, gwałtach i bulimii

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.