Dziewczyna Allana Krupy
Fot. Instagram
O NIM SIĘ MÓWI

Allan Krupa wcześnie dojrzewa? Syn Edyty Górniak ma nową dziewczynę. Czy artystka ją zaakceptowała?

Weronika Kostyra 18 sierpnia 2017 12:00
Dziewczyna Allana Krupy
Fot. Instagram

 

Syn Edyty Górniak ma dopiero 13 lat, jednak od chwili narodzin jest otoczony zainteresowaniem mediów. Rodzice od zawsze starali się chronić jego prywatność ze wszystkich sił, jednak Allan Krupa obserwując sławną mamę szybciej zaczął wchodzić w dorosłość - zaczął już sam komponować muzykę, a także... ma dziewczynę!

 

Dziewczyna Allana Krupy

Kilka miesięcy sensację wzbudziła plotka, że Allan spotyka się z 19-letnią youtuberką Olą Nowak. Przez pewien czas pokazywali się razem i publikowali wspólne zdjęcia, jednak szybko wyszło na jaw, że są tylko znajomymi, a syn Edyty Górniak wystąpił w internetowym programie Oli.

Tym razem sprawy wyglądają dużo poważniej. Allan opublikował zdjęcie z tajemniczą dziewczyną podpisane: „I need you here” („Potrzebuję cię tutaj”).

Allan Krupa z dziewczyną
Fot. Instagram @allankrupa

Allan Krupa z dziewczyną

 

Na razie wiadomo, że dziewczyna ma na imię Emilia i pochodzi z Krakowa. Do tej pory na wszystkich zdjęciach tajemniczo zasłania twarz. Allan podzielił się swoimi uczuciami na Instagramie, ponieważ tęskni za swoją sympatią. Przez wakacyjne wyjazdy nie mogą spędzić ze sobą tyle czasu, ile by chcieli. Rozmawiają jednak przez Internet, czym także pochwalił się syn Edyty Górniak.

 

Allan Krupa z dziewczyną
Fot. Instagram @allankrupa

 

Dziewczyna Allana Krupy
Fot. Instagram @msberbeka0

Dziewczyna Allana Krupy

 

Wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak nie sprzeciwia się uczuciom syna. Sama opublikowała zdjęcie Allana z dziewczyną podczas podróży samochodem. Oboje towarzyszą jej w drodze na festiwal w Sopocie.

 

Edyta Górniak, Allan Krupa
Fot. Instagram @edytagorniak

 

Zobacz także: Synowie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej zaprzyjaźnili się! Co połączyło Leona i Allana?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.