Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Nina Terentiew podjęła decyzję w sprawie Pawła Królikowskiego

Tygodnik dotarł do nowych informacji

Redakcja VIVA! 30 stycznia 2020 13:45
Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Paweł Królikowski pod koniec ubiegłego roku trafił do szpitala. Aktor wciąż przebywa w placówce i walczy o powrót do zdrowia.  Może liczyć na wsparcie najbliższych. Ze względu na problemy zdrowotne nie pojawi się w roli jurora Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Sytuację skomentowała Nina Terentiew i zaskoczyła swoją propozycją, którą złożyła najbliższym Pawła Królikowskiego.

Dyrektor programowa stacji postanowiła odnieść się do trudnej sytuacji w jakiej znajduje się aktor. Jak podawały niedawno media na fotelu jurora Twoja Twarz Brzmi Znajomo zasiądzie Adam Strycharczuk, który zwyciężył w ostatniej edycji muzycznego show. Ale produkcja wierzy, że Paweł Królikowski wkrótce wróci do pracy.

„Jest w tym show od pierwszego odcinka. Zna go od przysłowiowej podszewki i jego rola w nim jest nie do przecenienia. Jednak teraz najważniejsze jest jego dobro. Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko wróci do formy”, zaznaczyła Nina Terentiew.

Okazuje się, że to nie koniec i dyrektor programowa telewizji Polsat złożyła propozycję Antkowi Królikowskiemu. Syn aktora będzie twarzą kampanii reklamowej stacji? Do takich informacji dotarła redakcja tygodnika Na Żywo.

„Będzie on miał możliwość zagrania w reklamie abonamentu smartDOM Cyfrowego Polsatu. Tak zadecydowała pani Terentiew, która dobrze zna sytuację ojca Antka. To pomocna dłoń wyciągnięta do rodziny Królikowskich”, mówi informator magazynu.

Pawłowi Królikowskiemu życzymy powrotu do zdrowia! 

Paweł Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Nina Terentiew, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/PHOTO-SHOP.PL

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.