Nikodem Rozbicki
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/eastnews
o nim się mówi

Nikodem Rozbicki zagra w Koglu Moglu III! 

W kogo się wcieli? 

Monika Katarzyna Krupska 22 września 2018 07:16
Nikodem Rozbicki
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/eastnews

O tym nazwisku zdecydowanie będzie głośno. Znany z Listów do M. Nikodem Rozbicki ma wystąpić w Koglu Moglu III! 26-latek właśnie pochwalił się na Instagarmie tajemniczym zdjęciem. Jak donosi jeden z dzienników jego rola wcale nie będzie epizodyczna. Kogo zatem zagra? 

Kogo zagra Nikodem Rozbicki? 

Trzydzieści lat. Dokładnie tyle fani Kogla Mogla musieli czekać na kolejną część kultowego filmu. Dlaczego, aż tak długo? Jak powiedziedziała VIVIE! w ubiegłym roku scenarzystka Ilona Łepkowska nie wyobrażała sobie, aby w filmie nie wystąpiła Grażyna Błęcka-Kolska.

„I wtedy zdarzył się dramatyczny wypadek samochodowy, w którym zginęła jej córka. Uznałam, że w tej sytuacji niestosownym byłoby pytanie, czy nie zagrałaby w komedii. Po jakimś czasie Tadeusz Lampka powiedział, że pani Grażyna wróciła już do pracy. Wtedy przez jej agenta Jurka Gudejkę zwróciliśmy się do niej z pytaniem czy wzięłaby pod uwagę ewentualność zagrania w kontynuacji Kogla mogla. A ona odpowiedziała, że nie mówi nie, ale oczywiście zależy to od scenariusza (...), mówiła nam w 2017 roku. 

Gdy scenariusz w końcu powstał Błęcka-Kolska zgodziła się wystąpić w produkcji. Kulisy fabuły szybko przedostały się do mediów. Okazuje się, że akcja będzie działa się 30 lat później, a filmowa Kasia została rozwódką mieszkającą z 30-letnim synem. Przez kilka ostatnich tygodni każdy zastanawiał się, kto wcieli się w dorsołego już mężczyznę? I teraz jak donosi Super Express będzie nim właśnie Nikodem Rozbicki. Skąd ta pewność? Aktor podzielił się z fanami zdjęciem z planu.

Zobaczcie zdjęcie poniżej. Jak myślcie pasuje do roli?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pan reżyser i aktorzy // 🎬#newproject 🎥

Post udostępniony przez Nikodem Rozbicki (@nikodamn)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.