KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Nieznane oblicze księżnej Camilli. Żona księcia Karola pokazała swój prywatny gabinet!

Jakie skrywa tajemnice? Tak walczy o sympatię Brytyjczyków!

Gabriela Czernecka 9 kwietnia 2020 07:41

Żona księcia Karola, Księżna Camilla, zakończyła czternastodniową kwarantannę. Po tym, jak niemal dwa tygodnie temu ogłoszono, że następca brytyjskiego tronu zmaga się z koronawirusem zarówno on, jak i jego małżonka poddali się kwarantannie. Dziś już wiadomo, że książę czuje się dobrze. Podobnie jest w przypadku jego żony. Księżna Kornwalii jest zdrowa i wreszcie może spędzić więcej czasu ze swoim ukochanym. Mimo to nie zwolniła tempa. Na swoim Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem prywatnego gabinetu. Jakie tajemnice skrywa? Sprawdzamy.

Prywatny gabinet księżnej Camilli

Wielka Brytania, podobnie jak kraje na całym świecie, podejmuje radykalne działania w celu ochrony obywateli przed koronawirusem. Nie bez powodu monarchini wygłosiła historyczne orędzie, dodając wsparcia i otuchy swoim poddanym. Członkowie rodziny królewskiej robią co mogą, by wesprzeć Brytyjczyków w tym trudnym czasie. Książę Karol wygłosił pierwsze przemówienie nagrywając wideo na swoich social mediach, a księżna Kate i książę William dzwonili do służb medycznych, udzielając im swojego wsparcia. Do pozostałych członków rodziny Windsorów dołączyła teraz księżna Camilla, która została poddana czternastodniowej izolacji po tym, jak okazało się, że jej mąż na koronawirusa.

Choć u niej wynik wyszedł negatywny, to jednak dla bezpieczeństwa siebie oraz najbliższych przebywała w tym czasie samotnie. W ostatnich dwóch tygodniach wraz z mężem przebywała w zupełnie innych częściach szkockiej rezydencji. Przebywanie z dala od ukochanego, brak kontaktu z wnukami, strach przed chorobą… Nie było łatwo. Mimo to postanowiła udzielać wsparcia innym w tym trudnym czasie. Miała między innymi okazję porozmawiać z 85-letnią Brytyjką, Doris Winfield, która również przebywa w izolacji. Panie wzajemnie dodawały sobie otuchy, a okazało się nawet, że mają podobne zainteresowania. Obie lubią spędzać czas z dobrym kryminałem!

Moment rozmowy uwieczniono na fotografii, którą opublikowano na oficjalnym profilu Clarence House na Instagramie. To nie lada gratka dla fanów rodziny królewskiej. W końcu po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć, jakie tajemnice skrywa prywatny gabinet księżnej Camilli. Szczególną uwagę przykład przykuwa tło - nie brakuje fotografii najbliższych. Widzimy więc zdjęcia pięciorga wnuków księżnej. Oczywiście, pojawiły się także zdjęcia ukochanych zwierząt - koni i psów. Z kolei w prawym górnym rogu zdjęcia możemy dostrzec... papierowe sylwetki m.in. królowej Elżbiety II, George i Charlotte, ale są tam także takie postaci jak książę Filip, William, Harry i Kate!

W gabinecie księżnej Camilli nie brakuje także świeżych kwiatów, dokumentów, notatników czy... słodyczy!   Camilla Parker-Bowles lubi pastylki Simpkins Nipits Licorice Pellets, które możecie dostrzec w lewym dolnym rogu zdjęcia. Są w charakterystycznej puszcze na biurku. Uwagę przykuwają także pozycje książkowe. Co czyta księżna Camilla? Harry'ego Pottera oraz kryminały Petera Jamesa. Fani zwrócili także uwagę, że księżna dokonuje w tym trudnym czasie zakupów online, o czym ma świadczyć pudełko po paczce z lewej strony fotografii. Zobaczcie, jak wygląda gabinet Camilli. Robi wrażenie, prawda?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today, a great number of new NHS Volunteer Responders will take up their duties in support of the NHS during the Coronavirus pandemic. Over 750,000 people signed up to the scheme in just four days after it was launched - three times the original target. Volunteers will be involved with... 🔹delivering medicines from pharmacies; 🔹driving patients to and from hospital; 🔹making regular phone calls to check on people in isolation; 🔹transporting medical supplies and equipment for the NHS. As the proud President of the @royalvolservice, The Duchess of Cornwall has got involved with the NHS Volunteer Responder programme herself by undertaking a ‘check-in and chat’ over the phone with Doris, 85, who has spent the last two weeks self-isolating. . ⬅️ Her Royal Highness also sent a message of thanks to all the NHS Volunteer Responders who have come forward to support the NHS at this great time of need. Read HRH’s message in full through the link in our bio. . 📷 Clarence House

Post udostępniony przez Clarence House (@clarencehouse)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.