Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcie
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte ma nietypowe hobby!

Tę pasję odziedziczyła po tacie?!

Olga Figaszewska 30 lipca 2019 06:51
Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcie
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Księżna Kate i książę William mają powody do dumy! Ich córeczka odkrywa swoje kolejne talenty! I dzięki rodzicom może je rozwijać.  Już nie tylko taniec… czym jeszcze pasjonuje się księżniczka Charlotte? Posiada dość nietypowe hobby!

Hobby księżniczki Charlotte

Córeczka Williama i Kate jest zafascynowana sportem.  Niedawno książę wyznał, że ulubionym hobby Charlotte jest taniec. Czterolatka  pobiera już prywatne lekcje. Ale to nie jedyna aktywność fizyczna, która nią zawładnęła.

Okazuje się, że dziewczynka ma niesamowitą frajdę, kiedy może wraz z braćmi pograć w piłkę. Futbol to największa pasja księcia Williama. Jest wiernym kibicem Aston Villi. Od kilkunastu lat sprawuje również  funkcję prezesa Football Associaton. Nic dziwnego, że tą miłością zaraził również swoje dzieci.

„Dawno temu, w szkole, dostałem się do drużyny piłki nożnej. Moi przyjaciele byli fanami Manchesteru United albo Chelsea. Ja wolałem drużynę, która przynosiłaby mi więcej emocjonujących momentów”, mówił w rozmowie z mediami. Księżna Kate również jest bardzo aktywna. Grywa m.in. w hokeja, tenisa, żegluje i jest licencjonowanym nurkiem oraz... ma na koncie rekord życiowy w skoku wzwyż na wysokość 1,5 metra (i to wtedy, gdy była dopiero w szkole podstawowej!). 

Księżniczka Charlotte
Fot. Getty Images

księżniczka Charlotte
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.