Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcie
Fot. Instagram @kensingtonroyal
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżniczka Charlotte ma nietypowe hobby!

Tę pasję odziedziczyła po tacie?!

Olga Figaszewska 30 lipca 2019 06:51
Księżniczka Charlotte - oficjalne zdjęcie
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Księżna Kate i książę William mają powody do dumy! Ich córeczka odkrywa swoje kolejne talenty! I dzięki rodzicom może je rozwijać.  Już nie tylko taniec… czym jeszcze pasjonuje się księżniczka Charlotte? Posiada dość nietypowe hobby!

Hobby księżniczki Charlotte

Córeczka Williama i Kate jest zafascynowana sportem.  Niedawno książę wyznał, że ulubionym hobby Charlotte jest taniec. Czterolatka  pobiera już prywatne lekcje. Ale to nie jedyna aktywność fizyczna, która nią zawładnęła.

Okazuje się, że dziewczynka ma niesamowitą frajdę, kiedy może wraz z braćmi pograć w piłkę. Futbol to największa pasja księcia Williama. Jest wiernym kibicem Aston Villi. Od kilkunastu lat sprawuje również  funkcję prezesa Football Associaton. Nic dziwnego, że tą miłością zaraził również swoje dzieci.

„Dawno temu, w szkole, dostałem się do drużyny piłki nożnej. Moi przyjaciele byli fanami Manchesteru United albo Chelsea. Ja wolałem drużynę, która przynosiłaby mi więcej emocjonujących momentów”, mówił w rozmowie z mediami. Księżna Kate również jest bardzo aktywna. Grywa m.in. w hokeja, tenisa, żegluje i jest licencjonowanym nurkiem oraz... ma na koncie rekord życiowy w skoku wzwyż na wysokość 1,5 metra (i to wtedy, gdy była dopiero w szkole podstawowej!). 

Księżniczka Charlotte
Fot. Getty Images

księżniczka Charlotte
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?