KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Niepublikowane zdjęcie z chrztu Archiego trafiło do sieci. Wszystko z okazji.. urodzin dziadka! 

To najsłodsze, co dziś zobaczycie

Gabriela Czernecka 14 listopada 2019 14:09

Niepublikowane zdjęcie z chrztu Archiego, synka Meghan i Harry'ego, trafiło do sieci! Na Instagramie SussexRoyal pojawiła się fotografia, na której mamy okazję zobaczyć nie tylko chłopca, ale i księcia Harry'ego oraz księcia Karola! Książęca para Sussex zdecydowała się podzielić z fanami nieupublicznioną do tej pory fotografią z okazji urodzin następcy tronu. Najbardziej rozczula jednak opis do zdjęcia. 

Niepublikowane zdjęcie z chrztu Archiego

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn Meghan i Harry'ego skończył niedawno pół roku. Chłopiec rzadko pokazywany jest publicznie, ponieważ jego rodzice robią wszystko, by zapewnić mu prywatność. Od czasu do czasu robią jednak wyjątek. Tak było podczas niedawnej podróży książęcej pary po Afryce i tak jest i tym razem.

Z okazji 71. urodzin księcia Karola książę Harry i księżna Meghan podzielili się w social mediach wspólną fotografią, na której widzimy trzy pokolenia rodziny królewskiej - księcia Karola, księcia Harry'ego i jego syna Archiego. Zdjęcie opublikowano z okazji 71. urodzin syna królowej Elżbiety II, księcia Karola. Fotografię wykonano podczas chrztu Archiego. „Wszystkiego najlepszego dla Jego Królewskiej Mości Księcia Walii – Sir, Pa, Grandpa! 🎂”, podpisali zdjęcie Meghan i Harry. Więcej zdjęć z chrztu Archiego znajdziecie w naszej galerii, a jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami związanymi ze światem rodziny królewskiej zapraszamy do naszej grupy>>  ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.