To najsłodsze, co dziś zobaczycie

Gabriela Czernecka 14 listopada 2019 14:09

Niepublikowane zdjęcie z chrztu Archiego, synka Meghan i Harry'ego, trafiło do sieci! Na Instagramie SussexRoyal pojawiła się fotografia, na której mamy okazję zobaczyć nie tylko chłopca, ale i księcia Harry'ego oraz księcia Karola! Książęca para Sussex zdecydowała się podzielić z fanami nieupublicznioną do tej pory fotografią z okazji urodzin następcy tronu. Najbardziej rozczula jednak opis do zdjęcia. 

Niepublikowane zdjęcie z chrztu Archiego

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn Meghan i Harry'ego skończył niedawno pół roku. Chłopiec rzadko pokazywany jest publicznie, ponieważ jego rodzice robią wszystko, by zapewnić mu prywatność. Od czasu do czasu robią jednak wyjątek. Tak było podczas niedawnej podróży książęcej pary po Afryce i tak jest i tym razem.

Z okazji 71. urodzin księcia Karola książę Harry i księżna Meghan podzielili się w social mediach wspólną fotografią, na której widzimy trzy pokolenia rodziny królewskiej - księcia Karola, księcia Harry'ego i jego syna Archiego. Zdjęcie opublikowano z okazji 71. urodzin syna królowej Elżbiety II, księcia Karola. Fotografię wykonano podczas chrztu Archiego. „Wszystkiego najlepszego dla Jego Królewskiej Mości Księcia Walii – Sir, Pa, Grandpa! 🎂”, podpisali zdjęcie Meghan i Harry. Więcej zdjęć z chrztu Archiego znajdziecie w naszej galerii, a jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami związanymi ze światem rodziny królewskiej zapraszamy do naszej grupy>>  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

1/4
Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Copyright @Rex Features/East News
1/4

Oficjalne zdjęcie z chrztu Archiego

2/4
Chrzest Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora, chrzest w rodzinie królewskiej, oficjalna fotografia z chrztu
Copyright @Rex Features/East News
2/4

Oficjalne zdjęcie z chrztu Archiego

3/4
królowa Elżbieta II ogląda wnuka, księżna Meghan, jej mama i książę Harry
Copyright @Getty Images
3/4

Oficjalne zdjęcie z chrztu Archiego

4/4
Archie Harrison chrzest
Copyright @Instagram
4/4

Oficjalne zdjęcie z chrztu Archiego

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.