Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Niepublikowane dotąd zdjęcie księcia Harry'ego i księżnej Meghan ujrzało światło dzienne!

To fotografia jeszcze z czasu narzeczeństwa

Gabriela Czernecka 11 listopada 2018 07:25
Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News

Niepublikowane dotąd zdjęcie księcia Harry'ego i księżnej Meghan ujrzało światło dzienne. Brytyjska rodzina królewska w ostatnim czasie często dzieli się z fanami wyjątkowymi zdjęciami. Niedawno pojawiła się sesja księcia Karola dla Vanity Fair, później pierwsze zdjęcie księcia Louisa od czasu jego chrztu, a teraz ta fotografia. Musicie ją zobaczyć! 

Oficjalne zdjęcia księcia Harry'ego i księżnej Meghan

Okazuje się, że nie wszystkie oficjalne fotografie z zaręczynowej sesji Harry'ego i Meghan ujrzały światło dzienne. Przypomnijmy, że zaręczynowe fotografie książęcej pary Sussex wykonał Alexi Lubomirski. Wówczas do sieci trafiły trzy fotografie: na jednym para siedzi na pałacowych schodach, na drugim spaceruje i mamy na nim okazję podziwiać suknię Meghan, a trzecie zdjęcie to portret szczęśliwych zakochanych. 

Jak się właśnie okazuje nie wszystkie oficjalne zaręczynowe fotografie, jakie wykonał dla pary Alexi Lubomirski, zostały ujawnione. Właśnie do sieci wyciekło niepublikowane dotąd zdjęcie Harry'ego i Meghan! Ta wyjątkowa fotografia stoi na stoliku w salonie królowej. Dostrzegli ją internauci podczas wizyty australijskiego Wysokiego Komisarza w Wielkiej Brytanii, George’a Brandisa. 

Na zdjęciu widzimy, że książę Harry ma na sobie elegancki niebieski garnitur, a księżna Meghan jasną dopasowaną niebieską sukienkę. Co ciekawe, to samo zdjęcie pojawiło się zdjęcie z domu jednego z dygnitarzy, z którym książęca para Sussex spotkała się podczas swojego pierwszego royal tour.  

Zobaczcie, jak wygląda niepublikowane dotąd zdjęcie młodej pary! 

niepublikowane dotąd zdjęcie księcia Harry'ego i księżnej Meghan
Fot. East NEws

królowa Elżbieta II
Fot. Associated Press/East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.