O TYM SIĘ MÓWI

Znana jest nieoficjalna przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka...

Głos zabrał szef Grupy Specjalnej Płetwonurków

Redakcja VIVA.PL 25 sierpnia 2019 11:04
Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. Po czterech dniach intensywnych poszukiwań odnaleziono jego ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Znany producent filmowy zaginął z soboty na niedzielę w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Niestety w czwartek podano do mediów smutną wiadomość. Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Codziennie jednak na światło dzienne wychodzą nowe informacje dotyczące tragedii.

Przyczyna śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął tydzień temu w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. W czwartek rano podano do mediów, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jak na razie nie jest znana oficjalna przyczyna jego śmierci. Sekcja zwłok została przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku w piątek, ale jej wyniki nie zostały ogłoszone. Magazyn Fakt podał, że najprawdopodobniej producent filmowy zginął poprzez utonięcie. Coraz częściej mówi się, że doprowadził do niego nieszczęśliwy wypadek. „Są różne zdarzenia, które mogą być niespodziewane i człowiek nie zawsze jest do nich przygotowany. Czasami życie potrafi nas zaskoczyć taką sytuacją, na którą nie jesteśmy w stanie zareagować”, powiedział w rozmowie z Faktem Maciej Rokus, szef grupy płetwonurków, którzy odnaleźli ciało.

Akcja poszukiwawcza była niezwykle skomplikowana. Obejmowała ona bardzo duży obszar głębokiego jeziora. Dodatkowym utrudnieniem były łodzie i turyści przebywający na jeziorze. „Przeszukaliśmy ponad milion metrów kwadratowych powierzchni jeziora. Praca w nocy ułatwiała nam poszukiwania ze względu na mały ruch na jeziorze. Nie było turystów, żaglówek, jachtów, motorówek, dzięki czemu spokojnie mogliśmy przeprowadzić działania, mające na celu odnalezienie zaginionego”, opowiedział Maciej Rokus. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.