Zobaczcie zdjęcia Haralda Glööcklera

Rafał Kowalski 9 grudnia 2018 19:53

Ma pięćdziesiąt trzy lata i kilkanaście operacji plastycznych na swoim koncie. Pierwszą przeszedł podobno, gdy osiągnął pełnoletniość. I choć jego twarz w ogóle nie przypomina tej, którą mają jego rówieśnicy, to Harald Glööckler osiąga w swoim kraju coraz większe sukcesy. Poznajcie jednego z najbardziej cenionych niemieckich projektantów.

Glööckler podobno jest w swoim kraju uważanych przez niektórych za ikonę. Wszystko zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Poza autorskimi kolekcjami, 53-latek projektował ubrania dla marki Bonprix, dodatki i biżuterię dla Lidla, a w drogeriach Rossmann można było kupić kosmetyki sygnowane jego nazwiskiem. Poza tym projektant był jurorem niemieckiego Tańca z gwiazdami oraz wystąpił w kilku innych show. Jedno z nich pokazywało np. jego przeprowadzkę.

Harald często jest bohaterem artykułów sugerujących, że jest ofiarą uzależnienia od operacji plastycznych, jednak wcale się nie tym nie przejmuje. Na razie na zabiegi wydał podobno ponad 100 tysięcy euro. Czy powinien już skończyć z poprawianiem urody? A może i tak jest za późno..? 

1/5
projektant Harald Glööckler
Copyright @Instagram
1/5

Harald Glööckler jest właścicielem marki Pompöös

2/5
projektant Harald Glööckler
Copyright @Instagram
2/5

53-latek uwielbia stroje, które rzucają się w oczy

3/5
projektant Harald Glööckler
Copyright @Instagram
3/5

Harald nie stroni też od makijażu i dziwnych fryzur

4/5
projektant Harald Glööckler
Copyright @Instagram
4/5

Od ponad 30 lat projekt związany jest ze swoim partnerem Dieterem Schrothem

5/5
projektant Harald Glööckler
Copyright @Instagram
5/5

Co sądzicie o wyglądzie popularnego Niemca?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.