Program "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor
Fot. Facebook @NaszNowyDom, Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM JEST GŁOŚNO

Nie żyje 19-letnia uczestniczka programu „Nasz nowy dom”. Okoliczności jej śmierci są dramatyczne

Konrad Szczęsny 20 stycznia 2018 13:35
Program "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor
Fot. Facebook @NaszNowyDom, Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Ta historia poruszyła miliony widzów programu „Nasz nowy dom”. Producenci zamieścili na Facebooku wpis, w którym poinformowali, że nie żyje jedna z jego uczestniczek, Kasia. Kulisy śmierci dziewczyny wydają się niewiarygodne i przejmująco smutne.

 

Zobacz także: Dlaczego 19-letnia Kasia z programu „Nasz nowy dom” zginęła w wypadku? Znane są okoliczności zdarzenia

oraz: „Nie sądziłam, że w ludziach może być aż tyle zawiści’’. Zniszczono dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor!

„Trudno mi się po tym pozbierać...’’. Katarzyna Dowbor o śmierci nastoletniej uczestniczki programu „Nasz nowy dom’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Nie żyje Kasia, uczestniczka programu „Nasz nowy dom”

 

Wpis, który produkcja zamieściła na portalu społecznościowym, wywołał ogromne poruszenie wśród fanów programu. 

Kasiu... nie możemy uwierzyć, że już Cie z nami nie ma.

Z ogromnym smutkiem żegnamy jedną z najdzielniejszych i najsilniejszych Bohaterek naszego programu. Rodzinie Kasi składamy najszczersze wyrazy współczucia”, napisały na Facebooku osoby związane z „Naszym nowym domem”.

 

Pod postem widzowie i internauci składali rodzinie wyrazy współczucia i zaczęli pytać, jak doszło do tego, że młoda dziewczyna odeszła tak wcześnie...

 

Zobacz też: „To dla mnie niepojęte, nie mogę tego zrozumieć’’. Dom wyremontowany przez ekipę programu „Nasz nowy dom’’ został zniszczony!

 

Przyczyny śmierci Kasi, uczestniczki programu „Nasz nowy dom”

Producenci wyjawili przyczyny śmierci Kasi w odpowiedzi na jeden z komentarzy. Okazuje się, że dziewczyna przeżyła wcześniej wypadek, w którym straciła nogę. Za wszelką cenę starała się wrócić do normalnego funkcjonowania, jednak padła ofiarą kolejnego wypadku, w którym straciła życie.

Kasia straciła nogę, gdy wpadka pod pociąg. Przeżyła ten wypadek i dzielnie walczyła o powrót do sprawności. Niestety, miała drugi wypadek...”, napisali poruszeni producenci programu.

Nie żyje Kasia, uczestniczka programu „Nasz nowy dom”. 19-latka zginęła w wypadku
Fot. Facebook @Nasz nowy dom

Inna użytkowniczka dodała:

Miała wypadek samochodowy. Jechała ze swoim chłopakiem, wpadła w poślizg i wleciała do rowu. Oboje zginęli. Miała 19 lat”.

 

Zobacz też: Katarzyna Dowbor: „Żal tej kobiety, która nic złego nie zrobiła. Nikogo nie skrzywdziła’’. To nie koniec skandalu wokół programu „Nasz nowy dom’’!

 

Internauci składają kondolecje rodzinie zmarłej Kasi

Na profilu programu „Nasz nowy dom” pojawiły się tysiące komentarzy, w których internauci składają wyrazy współczucia rodzinie zmarłej Kasi.

Wyrazy współczucia,calej rodzinie,dzielna byla z niej dziewczyna,to nie sprawiedliwe ze musiala tak wcześnie odejść,i to w taki sposób😢😢😢”.

Straszna tragedia ..bardzo współczuję rodzinie dziewczynki ..”.

Szok! Wspaniała dziewczyna. Nie mieści mi się to w głowie :( To takie niesprawiedliwe”– to tylko niektóre z tysiąca komentarzy.

 

Składamy wyrazy współczucia rodzinie i bliskim zmarłej Kasi...

 

Zobacz też: Czego nie wiecie o programie „Nasz nowy dom”? Katarzyna Dowbor zdradza kulisy!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.