Syn Sinead O'Connor nie zyje, mial 17 lat
Fot. Twitter Sinead O'Connor
POŻEGNANIE

Nie żyje syn Sinead O'Connor. Shane miał zaledwie 17 lat 

„Mój syn zdecydował się zakończyć swoją walkę na ziemi i teraz jest z Bogiem”

Olga Figaszewska 8 stycznia 2022 14:07
Syn Sinead O'Connor nie zyje, mial 17 lat
Fot. Twitter Sinead O'Connor

Syn ​Sinead O'Connor nie żyje. Shane miał zaledwie 17 lat, był jednym z czwórki dzieci wokalistki. Dla artystki i jej rodziny to niewyobrażalny cios. Gwiazda w poruszającym poście pożegnała pociechę... Jej słowa chwytają za serce. 

Syn  Sinead O'Connor nie żyje

Trudno wyobrazić sobie jej ból i cierpienie... Sinead O'Connor straciła syna. Shane miał 17 lat. Dwa dni temu gwiazda prosiła o pomoc w poszukiwaniu dziecka. Nastolatek został uznany za zaginionego. Artystka za pośrednictwem kont społecznościowych apelowała do syna, by nie robił sobie krzywdy. Teraz wyznała, że jej syn nie żyje. O rodzinnej tragedii wokalistka poinformowała na Twitterze. 

„Mój piękny syn, Nevi'im Nesta Ali Shane O'Connor, światło mojego życia, postanowił dzisiaj zakończyć swoją ziemską walkę i jest teraz z Bogiem. Moje kochanie. Tak bardzo cię kocham. Spoczywaj w pokoju”, przekazała Sinead w poruszającym poście.

W kolejnym poście artystka zadedykowała mu piosenkę Boba Marleya pt. Ride Natty Ride. Czytając jej wpis trudno powstrzymać łzy. „To dla mojego Shane’a. Światła mojego życia. Lampy mojej duszy. Mojego niebieskookiego dziecka. Zawsze będziesz moim światłem. Zawsze będziemy razem. Nic nas nie rozdzieli”, dodawała.

Sinead O'Connor nie ukrywa też swojego rozżalenia i zdenerwowania względem działań jednej z organizacji. „26 godzin po śmierci mojego syna, który był pod tak zwaną opieką stanu irlandzkiego w postaci Tusli , nadal nie otrzymałam żadnej informacji. Brak jakichkolwiek wiadomości od Tusli jest niedopuszczalny”, wyznała. 

Sinead O'Connor
Fot. Darek Golik / Forum

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.