Przemysław Wałęsa, viva.pl
Fot. EastNews/PAP
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje Przemysław Wałęsa. Kim był syn byłego prezydenta?

VIVA! 9 stycznia 2017 13:15
Przemysław Wałęsa, viva.pl
Fot. EastNews/PAP

W niedzielę wieczorem około godziny dwudziestej znaleziono ciało syna Lecha Wałęsy. Jak podają biegli medycyny sądowej, do śmierci 43-latka nie przyczyniły się osoby trzecie.

O odejściu Przemysława Wałęsy poinformował na Facebooku jego brat, Jarosław Wałęsa.

Przemysław Wałęsa urodził się w 1974 roku. Był trzecim z ośmiorga dzieci Danuty i Lecha Wałęsów. Przez wiele lat pracował w Straży Granicznej. W trakcie studiów ożenił się ze studentką politologii, Eweliną. Mieli razem dwóch synów – Bartosza i Dominika. Małżeństwo zakończyło się rozwodem, niedługo po narodzinach drugiego dziecka. Kolejną żoną syna Lecha Wałęsy była Katarzyna, z którą również się rozwiódł.

W 1993 roku Przemysław Wałęsa spowodował wypadek, w wyniku którego ucierpiała jedna osoba.

Dziesięć lat później o Przemysławie Wałęsie ponownie zrobiło się głośno. Syn byłego prezydenta spowodował kolejny wypadek, uderzając w samochód osobowy a następnie w wóz policyjny. Badanie alkomatem wykazało, że Przemysław Wałęsa miał 1,99 promila w wydychanym powietrzu.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.