Przemysław Wałęsa, viva.pl
Fot. EastNews/PAP
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje Przemysław Wałęsa. Kim był syn byłego prezydenta?

VIVA! 9 stycznia 2017 13:15
Przemysław Wałęsa, viva.pl
Fot. EastNews/PAP

W niedzielę wieczorem około godziny dwudziestej znaleziono ciało syna Lecha Wałęsy. Jak podają biegli medycyny sądowej, do śmierci 43-latka nie przyczyniły się osoby trzecie.

O odejściu Przemysława Wałęsy poinformował na Facebooku jego brat, Jarosław Wałęsa.

Przemysław Wałęsa urodził się w 1974 roku. Był trzecim z ośmiorga dzieci Danuty i Lecha Wałęsów. Przez wiele lat pracował w Straży Granicznej. W trakcie studiów ożenił się ze studentką politologii, Eweliną. Mieli razem dwóch synów – Bartosza i Dominika. Małżeństwo zakończyło się rozwodem, niedługo po narodzinach drugiego dziecka. Kolejną żoną syna Lecha Wałęsy była Katarzyna, z którą również się rozwiódł.

W 1993 roku Przemysław Wałęsa spowodował wypadek, w wyniku którego ucierpiała jedna osoba.

Dziesięć lat później o Przemysławie Wałęsie ponownie zrobiło się głośno. Syn byłego prezydenta spowodował kolejny wypadek, uderzając w samochód osobowy a następnie w wóz policyjny. Badanie alkomatem wykazało, że Przemysław Wałęsa miał 1,99 promila w wydychanym powietrzu.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.