Martyna Kubacka
Fot. Martyna Kubacka - Instagram
POŻEGNANIE

Nie żyje Martyna Kubacka z programu TTV Druga Twarz. Miała 21 lat...

Jakie są przyczyny śmierci?

Rafał Kowalski 7 lipca 2020 11:59
Martyna Kubacka
Fot. Martyna Kubacka - Instagram

Z zewnątrz wyglądała na pełną energii, szaloną i kreatywną młodą osobę, ale w środku nie do końca akceptowała siebie… Martyna Kubacka, 21-letnia uczestniczka programu Druga twarz, zmarła trzeciego lipca. Przyczyny jej śmierci nie są pewne. Co się stało?

Śmierć Martyny Kubackiej – szczegóły

Ponad rok temu Martyna Kubacka wzięła udział w Drugiej twarzy, programie TTV prowadzonym przez Karolinę Gilon. Zadaniem gospodyni i grona ekspertów była metamorfoza uczestniczki, która na co dzień chciała wyglądać jak elf. I choć w swoich kolorowych włosach, mocnym makijażu, uszach leśnego skrzata i wytwornych ubraniach 21-latka sądziła, że czuje się najlepiej, chciała zmienić się dla babci. Efekt pracy stylistów nie do końca spodobał się dziewczynie. Pochwaliła ona fryzurę, ale makijaż i dobrane do niej ubrania bezwzględnie skrytykowała. Z kolei babcia 21-latki była zachwycona i chciała przytulić wnuczkę. Program zakończyła smutna scena, w której Martyna Kubacka nie zgodziła się zbliżyć do siebie swojej ukochanej babci…

Od czasu emisji odcinka Martyna Kubacka prowadziła w mediach społecznościowych swój kanał dotyczący makijażu. Trzeba przyznać, że choć gwiazdę TTV interesował specyficzny rodzaj wykorzystania kosmetyków, to jej talent do malowania był niepodważalny. Staranne i innowacyjne makijaże doceniali jej obserwatorzy.

Przyczyny śmierci Martyny Kubackiej

Niestety, kilka dni temu na Facebooku Martyny Kubackiej pojawiła się smutna informacja. „Martynka dzisiaj odeszła z tego świata. Proszę o modlitwę za jej duszę”, napisał ktoś na koncie mieszkanki Warszawy. Fanów i znajomych kobiety-elfa informacja ta ogromnie zasmuciła. Szczególnie, że już wcześniej 21-latka zamieszczała w sieci wpisy, który świadczyły, że nie czuje się ze sobą dobrze i ma bardzo zły nastrój.

Przyczyna śmierci była jednak prawdopodobnie niezależna od zdrowia psychicznego gwiazdy TTV. W komentarzach jedna z jej znajomych napisała, że Martyna Kubacka zmarła przez zapaść serca. Również Radio Zet podało, że 21-latka miała zapaść krążeniową, a jej 40-minutowa reanimacja niestety nie pomogła. Informacja nie jest jednak potwierdzona oficjalnie.

Bliskim Martyny przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia. 

Martynka dzisiaj odeszla z tego świata 😰😰💔🖤💔🖤 prosze o modlitwe za jej dusze 🖤🖤🖤💔💔💔

Opublikowany przez Martynę Kubacką Piątek, 3 lipca 2020
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez hvdr0xvz1n (@hvdr0makeup)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez hvdr0xvz1n (@hvdr0makeup)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.