Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
POŻEGNANIE

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie: „Straciliśmy najlepszego przyjaciela”

Gwiazda zamieściła poruszający post

Gabriela Czernecka 11 marca 2019 12:38
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan straciła właśnie swojego pupila. Prezenterka podzieliła się kilka dni temu smutną wiadomością. Jej suczka Marianka przeszła operację i przebywała w klinice weterynaryjnej. Rodzina gwiazdy spędzała z nią każdą możliwą chwilę. Niestety gwiazda właśnie poinformowała, że jej suczka odeszła... 

Piesek Małgorzaty Rozenek-Majdan odszedł

Małgorzata Rozenek-Majdan  jest właścicielką trzech psów rasy buldog francuski. Cała rodzina jest z nimi mocno związana i zabierała je zawsze ze sobą nawet w dalekie podróże. „Zawsze szukam hoteli przyjaznych psom. Ale obsługa myśli, że chodzi o jednego psa. Kiedy pojawialiśmy się z dwoma, zwykle dopłacaliśmy i było po sprawie. Od kiedy są trzy, recepcjoniści uważają że zwariowaliśmy!”, mówiła gwiazda w wywiadzie dla VIVY! Niestety rodzina prezenterki przechodziła ostatnio trudne chwile..

Marianka, najnowszy członek rodziny był w bardzo ciężkim stanie. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała poruszający wpis, w którym opisała sytuację: „Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu. Mówie Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki”, napisała na swoim Instagramie.

Przypomnijmy, że czteroletnia suczka pochodziła z rozbitej przez policję pseudohodowli buldożków francuskich. Przez całe życie co pół roku miała szczenięta. To zrujnowało jej zdrowie. „Zadzwoniła do mnie moja koleżanka, bardzo zaangażowana w opiekę nad zwierzętami. Szukała dla suczki tymczasowego domu na dwa, trzy tygodnie. Tylko że ja wiedziałam, że on nie będzie tymczasowy. Sprawa nie była obgadana, ale nie protestowałem”, opowiadała gwiazda. Suczka została więc z nimi na dobre. Marianka przeszła niedawno operację i przebywała w klinice weterynaryjnej. Rodzina Małgosi spędzała z nią każdą możliwą chwilę. Niestety, gwiazda poinformowała właśnie, że jej ukochany piesek odszedł.

„Jest nam bardzo smutno i przykro, że nasza kochana Marianka odeszła...lekarze wielu specjalizacji robili wszystko, nie szczędziliśmy czasu ani środków , bo wierzymy że o przyjaciół walczy się do końca...Marianka miała cudowną opiekę w lecznicy dr Bissenika, za co bardzo dziękuję, ale czas spędzony w pseudohodowli gdzie eksploatowano jej organizm ponad miarę zostawił trwały ślad. Po bardzo poważnej operacji kręgosłupa, nerki odmówiły posłuszeństwa. Przez moment było lepiej i wtedy nastąpiło znaczne pogorszenie. W domu pustka, na kanapie mnóstwo miejsca, reszta panien przestraszona i ta cisza… Ten Wesoły wariat wnosił tyle radości do naszego domu... #gangmajdana stracił bardzo wiele, my straciliśmy najlepszego przyjaciela”, napisała poruszona na Instagramie.

Ogromnie współczujemy...  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…