Depresja, molestowanie
Fot. Unsplash
O TYM SIĘ MÓWI

Po brutalnym pobiciu przez syna, nie żyje wójt gminy Zgierz

Kobieta miała 58 lat

redakcja VIVA! 25 lutego 2020 10:30
Depresja, molestowanie
Fot. Unsplash

W sobotę 22 lutego media obiegła wiadomość o smutnym zdarzeniu, jakie miało miejsce w gminie Zgierz. Tamtejsza wójt, 58-letnia Barbara Kaczmarek, w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Biegli ocenili, że jej obrażenia wskazują na pobicie. Lekarze walczyli o życie kobiety. Niestety przegrali.

Pobicie Barbary Kaczmarek

Pani wójt znalazła się w szpitalu około godziny trzeciej w nocy z piątku na sobotę. Miała ciężkie obrażenia głowy, włącznie z poważnym urazem mózgu. Jej stan był ciężki i zagrażał życiu. W sprawie zatrzymano 34-letniego syna kobiety, który nie przyznaje się do winy. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

W sobotę w rozmowie z Radiem Łódź, rzecznik prokuratury okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania, zdradził: „Syn przekazał informację, że odnalazł matkę nieprzytomną w łóżku. W szpitalu stwierdzono uraz głowy. Po otrzymaniu tej informacji niezwłocznie przystąpiliśmy do wyjaśniania sprawy. Biegły ocenił, że obrażenia te są prawdopodobnie konsekwencją pobicia”.

Wiadomo, że kobieta przebywała wówczas w domu jedynie w towarzystwie 34-latka. Młodszy syn w momencie tragedii był poza miejscem zamieszkania. Powiadomiony o tym, co się stało, pojawił się w chwili, gdy pogotowie zabierało matkę do szpitala. 

Smutną informację przekazała za pośrednictwem Twittera Polska Agencja Prasowa. Barbara Kaczmarek funkcję wójta gminy Zgierz sprawowała od 2014 roku.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.