video vivy

Nie tylko baseny, ale i góry! Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Słowacji

Byliśmy na miejscu i sprawdziliśmy!

Monika Katarzyna Krupska 19 lipca 2018 13:29

Mniej więcej siedem godzin jazdy z Warszawy lub dwie godziny podróży z Krakowa i znajdujemy się na Słowacji! U naszych południowych sąsiadów czeka na nas mnóstwo atrakcji. Sprawdziliśmy, jak wykorzystać wolny czas, tak abyśmy mogli wrócić ze świetnymi wspomnieniami.

Weszliśmy na Chopok 

Nie trzeba być fanem wspinaczek, aby móc podziwiać piękne widoki Słowacji. Razem z Magdą Beredą i Katarzyną Chorzępą trzema kolejkami wjechaliśmy na drugi pod względem wysokości szczyt niżnotatrzański, czyli Chopok. Na wysokości 2024 metrów czekał na nas wspaniały krajobraz, choć musieliśmy czekać na okienko pogodowe, z racji panującej mgły. Nieprzychylna pogoda nie zniechęciła nas, jak i turystów do odpoczywania na szczycie Tatrów Niskich. Co oprócz wspinaczki na Chopok zrobiliśmy w Słowacji? Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się!  

 

#kocham #tatry #tatrymountains #chopok #tatramountains #tatralandia

Post udostępniony przez Katarzyna Chorzępa (@katarzynachorzepa)

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.