video vivy

Nie tylko baseny, ale i góry! Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Słowacji

Byliśmy na miejscu i sprawdziliśmy!

Monika Katarzyna Krupska 19 lipca 2018 13:29

Mniej więcej siedem godzin jazdy z Warszawy lub dwie godziny podróży z Krakowa i znajdujemy się na Słowacji! U naszych południowych sąsiadów czeka na nas mnóstwo atrakcji. Sprawdziliśmy, jak wykorzystać wolny czas, tak abyśmy mogli wrócić ze świetnymi wspomnieniami.

Weszliśmy na Chopok 

Nie trzeba być fanem wspinaczek, aby móc podziwiać piękne widoki Słowacji. Razem z Magdą Beredą i Katarzyną Chorzępą trzema kolejkami wjechaliśmy na drugi pod względem wysokości szczyt niżnotatrzański, czyli Chopok. Na wysokości 2024 metrów czekał na nas wspaniały krajobraz, choć musieliśmy czekać na okienko pogodowe, z racji panującej mgły. Nieprzychylna pogoda nie zniechęciła nas, jak i turystów do odpoczywania na szczycie Tatrów Niskich. Co oprócz wspinaczki na Chopok zrobiliśmy w Słowacji? Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się!  

 

#kocham #tatry #tatrymountains #chopok #tatramountains #tatralandia

Post udostępniony przez Katarzyna Chorzępa (@katarzynachorzepa)

 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.