Z ŻYCIA GWIAZD

To już koniec małżeństwa Nicole Kidman? Jej mąż wyprowadził się z domu!

A wydawali się idealną parą...

Konrad Szczęsny 13 kwietnia 2018 17:57

Jeszcze niedawno mąż Nicole Kidman zapewniał, że związek z nią ocalił go przed całkowitym stoczeniem się na dno. Jednak wszystko wskazuje na to, że relacja gwiazdy i piosenkarza Keitha Urbana przechodzi poważny kryzys. Jak donoszą zagraniczne media, ostatnia wymiana zdań między nimi zakończyła się karczemną awanturą, po której mąż gwiazdy opuścił ich willę w Hollywood i przeprowadził się do hotelu!

Nicole Kidman i Keith Urban rozstali się?

Nie pomogła terapia małżeńska, szczery wywiad małżonka oraz gorące zapewnienia o tym, że kochają się ponad życie. Małżeństwo niekwestionowanej ikony aktorstwa, Nicole Kidman, zawisło na włosku. Wszystko przez styl życia ukochanego. Choć jeszcze niedawno deklarował, że gwiazda jest miłością jego życia, dzięki której uniknął stoczenia się na alkoholowe dno, nieoficjalnie mówi się, że mimo kolejnych zapewnień nadal obracał się w nieodpowiednim towarzystwie (m.in. Johna Mayera). Miało ono na muzyka bardzo zły wpływ, utrudniając mu w znacznej mierze walkę z alkoholizmem i narkomanią.

Miarka w końcu się przebrała i Nicole Kidman powiedziała ukochanemu „dość”. Na tym tle doszło między małżonkami do karczemnej awantury, po której Keith Ubran wyprowadził się z ich domu do pięciogwiazdkowego hotelu w Los Angeles. Nie wiadomo, czy kryzys uda się zażegnać. Gwiazdę serialu Wielkie kłamstewka pociesza według relacji mediów przyjaciółka Naomi Watts, które niedawno zakończyła długoletni związek z Lievem Schreiberem. 

Z kolei informator magazynu InTouch twierdzi, że nieporozumieniom winna była chorobliwa zazdrość aktorki i ciągłe pretensje, jakie miała do swojego małżonka, gdy tylko pojawiał się w towarzystwie innych kobiet.

Spekulacje dotyczące kryzysu w związku towarzyszą parze od momentu, w którym publicznie ogłosili, że się spotykają. Zaraz po ich ślubie Keith Urban trafił nawet na wielomiesięczną terapię antynarkotykową. O tym, że między nimi nie jest najlepiej, mówiło się także już w zeszłym roku.

Związek Nicole Kidman i Keitha Urbana?

Poznali się w styczniu 2005 roku w trakcie gali honorującej osiągnięcia australijskich artystów w USA. Jeszcze w listopadzie tego samego roku na palcu Nicole Kidman pojawił się okazały pierścionek zaręczynowy. Ślub wzięli natomiast w Sydney 25 czerwca 2006 roku. Razem wychowują dwie córki, urodzoną 7 lipca 2008 roku Sunday Rose oraz Faith Margaret, która przyszła na świat 28 grudnia 2010 roku i została urodzona przez matkę zastępczą. W wywiadzie dla Vanity Fair Nicole Kidman wyznała, że bardzo długo starała się o dziecko, jednak dwa razy poroniła.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.