Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook
Z ŻYCIA GWIAZD

Czy Anna Lewandowska korzysta z pomocy niani? Trenerka zdradziła prawdę w jednym wpisie!

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2017 06:30
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook

Narodziny Klary Lewandowskiej były jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w polskim show-biznesie tej wiosny. Gdy córka Anny i Roberta Lewandowskich pojawiła się już na świecie, niektóre media zaczęły spekulować, że małą będą opiekowali się nie tylko rodzice sportowców, lecz także kilka niań. Trenerka w najnowszym wpisie ujawniła, jaka jest prawda!

Przeczytaj też: Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?

Polecamy też: „Mam nadzieję, że tego nie kupujecie’’. Paulina Młynarska w ostrych słowach o Annie Lewandowskiej

Polecamy też: Anna Lewandowska pochwaliła się brzuchem miesiąc po porodzie. Fani nie kryją zachwytu!

Niania Klary Lewandowskiej. Kto opiekuje się córką Anny i Roberta Lewandowskich?

Jakiś czas temu media obiegła sensacyjna informacja, że Anna Lewandowska korzysta przy opiece nad Klarą z pomocy wielu niań. Poza tym parze miały pomagać przede wszystkim babcie Klary. 

Pod jednym ze zdjęć z Robertem Lewandowskim, które Anna Lewandowska opatrzyła podpisem potwierdzającym, że powoli wraca do formy po porodzie, fanka zapytała trenerkę, jaka jest prawda:

@annalewandowskahpba p.Aniu z tego co piszą jakieś tam „internetowe gazety” to ma pani cały zastęp nianiek.😂😂podziwiam za cierpliwość. Szkoda że nie było pani jak rodzilam 23 lata temu na pewno bym z pani przykład wzięła. Piękny przykład dla przyszłych matek 👏👏bo można być w ciąży i być aktywnym urodzić zdrowe dziecko i wrócić do formy i jeszcze piękniej wyglądać. Brawo pani Aniu”, napisała fanka.

Anna Lewandowska o niani Klary

Anna Lewandowska odpowiedziała dosyć szybko i postanowiła jednym zdaniem rozprawić się z plotkami na temat opieki nad córką.

Haah, a mam? Dobre ”, odpowiedziała Ania Lewandowska.

Wydaje się zatem, że trenerka wraz mężem osobiście opiekują się Klarą i nie korzystają z pomocy wielu niań. Taka postawna z pewnością jest godna uznania!

Polecamy też: Anna Lewandowska pokazała córeczkę. Zdjęcie Klary wywołało ogromne poruszenie!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!