Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook
Z ŻYCIA GWIAZD

Czy Anna Lewandowska korzysta z pomocy niani? Trenerka zdradziła prawdę w jednym wpisie!

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2017 06:30
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Facebook

Narodziny Klary Lewandowskiej były jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w polskim show-biznesie tej wiosny. Gdy córka Anny i Roberta Lewandowskich pojawiła się już na świecie, niektóre media zaczęły spekulować, że małą będą opiekowali się nie tylko rodzice sportowców, lecz także kilka niań. Trenerka w najnowszym wpisie ujawniła, jaka jest prawda!

Przeczytaj też: Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?

Polecamy też: „Mam nadzieję, że tego nie kupujecie’’. Paulina Młynarska w ostrych słowach o Annie Lewandowskiej

Polecamy też: Anna Lewandowska pochwaliła się brzuchem miesiąc po porodzie. Fani nie kryją zachwytu!

Niania Klary Lewandowskiej. Kto opiekuje się córką Anny i Roberta Lewandowskich?

Jakiś czas temu media obiegła sensacyjna informacja, że Anna Lewandowska korzysta przy opiece nad Klarą z pomocy wielu niań. Poza tym parze miały pomagać przede wszystkim babcie Klary. 

Pod jednym ze zdjęć z Robertem Lewandowskim, które Anna Lewandowska opatrzyła podpisem potwierdzającym, że powoli wraca do formy po porodzie, fanka zapytała trenerkę, jaka jest prawda:

@annalewandowskahpba p.Aniu z tego co piszą jakieś tam „internetowe gazety” to ma pani cały zastęp nianiek.😂😂podziwiam za cierpliwość. Szkoda że nie było pani jak rodzilam 23 lata temu na pewno bym z pani przykład wzięła. Piękny przykład dla przyszłych matek 👏👏bo można być w ciąży i być aktywnym urodzić zdrowe dziecko i wrócić do formy i jeszcze piękniej wyglądać. Brawo pani Aniu”, napisała fanka.

Anna Lewandowska o niani Klary

Anna Lewandowska odpowiedziała dosyć szybko i postanowiła jednym zdaniem rozprawić się z plotkami na temat opieki nad córką.

Haah, a mam? Dobre ”, odpowiedziała Ania Lewandowska.

Wydaje się zatem, że trenerka wraz mężem osobiście opiekują się Klarą i nie korzystają z pomocy wielu niań. Taka postawna z pewnością jest godna uznania!

Polecamy też: Anna Lewandowska pokazała córeczkę. Zdjęcie Klary wywołało ogromne poruszenie!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.