Brittany Zamore, nauczycielka
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

28-letnia nauczycielka uwodziła swoich uczniów. Jednego zmusiła do uprawiania seksu...

Teraz spędzi w więzieniu 20 lat

Rafał Kowalski 16 lipca 2019 13:57
Brittany Zamore, nauczycielka
Fot. Instagram

Niewiarygodna i szokująca historia wydarzyła się w jednej ze szkół w Arizonie. Jedna z nauczycielek uwodziła tam swoich uczniów, z których wielu ledwo skończyło 10 lat. Za ten czyn 28-letnia Brittany Zamora usłyszała wyrok 20 lat pozbawienia wolności. Amerykanka przyznała się do wszystkich elementów romansu, który zarzucili jej biegli.

Wyrok za pedofilię dla nauczycielki z USA

Sprawa wyszła na jaw rok temu, kiedy mama jednego z chłopców molestowanych przez Zamore, spojrzała w jego telefon. W urządzeniu syna znalazła podejrzanie brzmiące wiadomości. Szybko odkryła, że kierowane do 13-latka smsy typu „jesteś dla mnie coraz bardziej seksowny” czy „mam na Ciebie dużą ochotę” zostały wysłane przez jego nauczycielkę! Sprawa została zgłoszona na policję, a zamężna 28-latka została aresztowana.

W trakcie śledztwa okazało się, że ofiar pedofilskich działań Brittany Zamore jest znacznie więcej. Prokuratorzy przedstawili np. sytuację, w której nauczycielka poprosiła 11-letniego, by pilnował, by nikt nie podglądał tego, jak ona i inny 13-letni chłopiec uprawiają razem seks. Matka dziecka nie przebierała w słowach na sądowej. „Ona jest pedofilką i niczym nie różni się od faceta, który dopuściłby się tego samego”, powiedziała. „Jestem dobrym człowiekiem, popełniłam błąd i żałuję go. Staram się żyć zgodnie z prawem, przestrzegać przepisów. Nie jestem zagrożeniem dla społeczeństwa”, odpierała te słowa oskarżona Zamora.

Za stosunek z nieletnim i inne czyny uznawane w społeczeństwie za nieprzyzwoite, 28-latka usłyszała łączny wyrok 20 lat więzienia. Nauczycielka placówki Las Brisas wyraziła skruchę, przeprosiła pokrzywdzonych i przyznała się do wszystkich czynów. To nie zmniejszyło jednak kary. Zamora obiecała podczas odbywania kary kształcić się w innym zawodzie, by po wyjściu z zakładu karnego, zacząć nowe życie. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.