Brittany Zamore, nauczycielka
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

28-letnia nauczycielka uwodziła swoich uczniów. Jednego zmusiła do uprawiania seksu...

Teraz spędzi w więzieniu 20 lat

Rafał Kowalski 16 lipca 2019 13:57
Brittany Zamore, nauczycielka
Fot. Instagram

Niewiarygodna i szokująca historia wydarzyła się w jednej ze szkół w Arizonie. Jedna z nauczycielek uwodziła tam swoich uczniów, z których wielu ledwo skończyło 10 lat. Za ten czyn 28-letnia Brittany Zamora usłyszała wyrok 20 lat pozbawienia wolności. Amerykanka przyznała się do wszystkich elementów romansu, który zarzucili jej biegli.

Wyrok za pedofilię dla nauczycielki z USA

Sprawa wyszła na jaw rok temu, kiedy mama jednego z chłopców molestowanych przez Zamore, spojrzała w jego telefon. W urządzeniu syna znalazła podejrzanie brzmiące wiadomości. Szybko odkryła, że kierowane do 13-latka smsy typu „jesteś dla mnie coraz bardziej seksowny” czy „mam na Ciebie dużą ochotę” zostały wysłane przez jego nauczycielkę! Sprawa została zgłoszona na policję, a zamężna 28-latka została aresztowana.

W trakcie śledztwa okazało się, że ofiar pedofilskich działań Brittany Zamore jest znacznie więcej. Prokuratorzy przedstawili np. sytuację, w której nauczycielka poprosiła 11-letniego, by pilnował, by nikt nie podglądał tego, jak ona i inny 13-letni chłopiec uprawiają razem seks. Matka dziecka nie przebierała w słowach na sądowej. „Ona jest pedofilką i niczym nie różni się od faceta, który dopuściłby się tego samego”, powiedziała. „Jestem dobrym człowiekiem, popełniłam błąd i żałuję go. Staram się żyć zgodnie z prawem, przestrzegać przepisów. Nie jestem zagrożeniem dla społeczeństwa”, odpierała te słowa oskarżona Zamora.

Za stosunek z nieletnim i inne czyny uznawane w społeczeństwie za nieprzyzwoite, 28-latka usłyszała łączny wyrok 20 lat więzienia. Nauczycielka placówki Las Brisas wyraziła skruchę, przeprosiła pokrzywdzonych i przyznała się do wszystkich czynów. To nie zmniejszyło jednak kary. Zamora obiecała podczas odbywania kary kształcić się w innym zawodzie, by po wyjściu z zakładu karnego, zacząć nowe życie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?