NIE UŻYWAĆ PONOWNIE, Natasza Urbańska
Fot. materiały prasowe
O TYM JEST GŁOŚNO

Natasza Urbańska zachwyca nowym utworem i zmianą wizerunku! 

To dla niej przełomowy moment!

Olga Figaszewska 4 listopada 2020 18:15
NIE UŻYWAĆ PONOWNIE, Natasza Urbańska
Fot. materiały prasowe

Natasza Urbańska znów zachwyca! Artystka zaprezentowała nowy utwór ,,Nieuchronne" i... zaskoczyła fanów swoją metamorfozą! Jedno jest pewne, Natasza Urbańska serwuje słuchaczom muzyczną ucztę i wciąga do swojego świata.

„Nieuchronne” - Nowy utwór Nataszy Urbańskiej

Jest pełna pasji, miłości do muzyki, a scena to jej świat. Natasza Urbańska w nowym utworze występuje w nowej odsłonie. Singiel „Nieuchronne” zapowiada nowy muzyczny rozdział w życiu wspaniałej artystki. 

To dla niej przełomowy moment. Niedawno Natasza Urbańska usunęła z mediów społecznościowych wszystkie swoje zdjęcia. Dlaczego to zrobiła? Teraz wszystko stało się jasne. Artystka biegnie przed siebie i pozostawia za sobą przeszłość.

Natasza Urbańska podjęła także decyzję o zmianie wizerunku, który jest dopełnieniem jej świata. Wygląda fenomenalnie w nowej fryzurze, która dodaje jej nieco zadziornego charakteru.  

Natasza Urbańska, promocja utworu, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. materiały prasowe

Należy podkreślić, że nowy singiel Nataszy Urbańskiej powstał przy współpracy z Sampler Orchestra (Stanisławem Koźlikiem i Pawłem Moszyńskim), znanymi z projektów nominowanych do Fryderyków (Różewicz - Interpretacje , Marysia Starosta - Ślubu nie będzie ).

,,Utwór opowiada o zagubieniu w świecie zdominowanym przez sztuczny świat internetu, świat gdzie relacje międzyludzkie są zagłuszane i tym samym wypierane przez social media. O szukaniu na nowo bliskości z drugą osobą, o budowaniu relacji z najbliższymi gdzie zwykły dotyk, ,uśmiech czy czas spędzony razem staje się niezwykły. Tylko razem stajemy się pełniejsi, silniejsi wobec coraz bardziej agresywnego świata", czytamy o singlu artystki. 

A teledysk „Nieuchronne” to zremiksowana wizja rzeczywistości, w której przyszło nam się znaleźć. Przytłoczeni technologią, nasze emocje, kontakty międzyludzkie czy otaczający nas świat kondensują się w formę pikseli. Teledysk wciąga widza w świat chaosu, z którym przychodzi nam się mierzyć każdego dnia. Szukamy więc na nowo bliskości z drugą osobą, która jest jedyną wartością w dzisiejszym świecie.  

Zapraszamy do wysłuchania nowego utworu Nataszy Urbańskiej!  

Natasza Urbańska, promocja utworu, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. materiały prasowe

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.