Natasza Urbańska, VIVA! luty 2013
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA
Z ŻYCIA GWIAZD

Natasza Urbańska chce wrócić na szczyt. Właśnie nawiązała współpracę ze sztabem Beaty Kozidrak!

Konrad Szczęsny 13 stycznia 2017 16:15
Natasza Urbańska, VIVA! luty 2013
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Natasza Urbańska podejmie współpracę ze sztabem Beaty Kozidrak? Taki scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny! Według najnowszych medialnych doniesień ma ona nagrywać nową płytę pod okiem specjalistów, którzy do tej pory stali za solową karierą wokalistki Bajmu. Podobno Janusz Józefowicz zamierza tym razem stać z boku i w nic nie ingerować.

Polecamy też: „Asertywności uczę się przecież u mistrza”. Jak zmieniała się Natasza Urbańska? Wszystkie okładki!

Kariera Nataszy Urbańskiej

Choć jest piękna i utalentowana, do tej pory nie miała szczęścia w polskim show-biznesie. Złośliwi twierdzili, że zawsze zajmuje drugie miejsce: tak było choćby w „Tańcu z Gwiazdami” (przegrała z Anną Muchą) czy pierwszej edycji „Jak oni śpiewają?” (przegrała z Agnieszką Włodarczyk) oraz w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji w 2008 r. (przegrała z dziś zapomnianą już gwiazdą Isis Gee). Jednak wiele wskazuje na to, że Natasza Urbańska nie zamierza się poddawać i wbrew woli hejterów nie da o sobie zapomnieć!

Natasza Urbańska zatrudni menadżerkę Beaty Kozidrak

„Fakt” donosi, że żona Janusza Józefowicza zdecydowała się zatrudnić sztab ludzi, którzy stoją za sukcesem solowej płyty Beaty Kozidrak „B3”. Wiadomo, że zarówno trasa koncertowa BINGO, jak i sam krążek przypadły do gustu publiczności i krytyce, zaś wokalistka Bajmu nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów i fanów. Właśnie to miało zachęcić Nataszę Urbańską do podjęcia współpracy z menadżerką Beaty Kozidrak. Zauważyła, jak olbrzymią metamorfozę przeszła legendarna polska artystka po rozwodzie i w trakcie prac nad trzecim solowym albumem.

Stwierdziła, że osoby, które pomogły Beacie odżyć po rozwodzie i nagrać hitową solową płytę, to najlepsze rozwiązanie na jej problemy w show-biznesie. Natasza pokłada w menedżerce Beaty, Monice Kordowicz wielkie nadzieje” - zdradziła dziennikowi przyjaciółka wokalistki teatru Buffo.

Kim jest Monika Kordowicz?

Monika Kordowicz to doskonale znana menadżerka gwiazd. Na koncie ma współpracę m.in. z Justyną Steczkowską (do września 2015 r.) i Dodą (do sierpnia 2016 r.). Zajmuje się także solową karierą Beaty Kozidrak.

Polecamy: Czym jest dla nich szczęście? Herbuś, Urbańska, Dereszowska, Pawlikowska, Socha w szczerym wywiadzie

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.