O TYM SIĘ MÓWI

Co łączy Natalię Szroeder i Adama Fidusiewicza? Znamy odpowiedź!

Ich relacja elektryzuje media

Konrad Szczęsny 22 listopada 2018 17:41
Natalia Szroeder i Adam Fidusiewicz wspierają Fundację Mam Marzenie, grając w scrabble
Fot. Instagram @nataliaszroeder

Flirt, wspólna pasja a może... coś więcej? Natalia Szroeder i Adam Fidusiewicz są uwielbiani przez setki fanów, cieszą się w Polsce ogromną popularnością i nie narzekają na brak zawodowych zobowiązań. Czyżby okazało się, że między nimi iskrzy? 

Co łączy Natalię Szroeder i Adama Fidusiewicza?

Nic podobnego! Natalię Szroeder i Adama Fidusiewicza połączyła gra w Scrabble w bardzo nietypowym miejscu. I to z nie byle jakiego powodu! Para zamieściła w mediach społecznościowych fotografię, którą podpisała:

„Teraz już wszystko jasne! Scrabble poniosły mnie i @adamfido do parku trampolin @hangar646 . Ale sobie ekstra poradziliście z naszą zagadką! A najfajniejsze jest to, że uruchomiliście swoją wyobraźnię. That’s the point! 🐙 Najnowsze Scrabble Towers wedrują do @milciaa15 @danger.explosive@kamci123_ 
Ale to nie wszystko! Dzięki udziałowi w @projekt_wyobrazsobie mogę dziś spełnić życzenie podopiecznej Fundacji @mammarzenie 16 letniej Allesandy, która marzy o pokoju w stylu skandynawskim. Droga moja! Twoje marzenie się spelnia, a Wy nigdy nie zapominajcie o swojej wyobraźni”, zaapelowała Natalia Szroeder.

Tak więc stało się jasne, że oboje dzięki udziałowi w Projekcie „Wyobraź Sobie” pomogli podopiecznym Fundacji Mam Marzenie.

W akcję tę włączyły się również Anna Karczmarczyk i Maja Bohosiewicz!  

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!