Natalia Kukulska
Fot. Patrycja Voy
O TYM SIĘ MÓWI

„W ciąży specjalnie się nie oszczędzałam”. Natalia Kukulska opowiedziała o macierzyństwie i nowych wyzwaniach

Olga Figaszewska 9 maja 2017 13:30
Natalia Kukulska
Fot. Patrycja Voy

Natalia Kukulska pojawiła się w studio „Dzień Dobry TVN”, by opowiedzieć o najnowszej płycie i teledysku, nad którym wciąż trwają prace. Piosenkarka wykonała przedpremierowo utwór „Kobieta”, promujący album. Oprócz planów zawodowych na najbliższy czas, artystka opowiedziała Magdzie Mołek i Marcinowi Mellerowi o macierzyństwie, rodzinie i szczęściu.

Zobacz też: Natalia Kukulska od początku pragnęła dużej rodziny: „Marzyłam, żeby mieć poukładany dom, otwarty, dzieci’’

Natalia Kukulska o macierzyństwie i szczęściu


Piosenkarka zachwyca piękną sylwetką i niewyczerpanymi pokładami energii. Nawet przed narodzinami Laury, nie rezygnowała z artystycznych zobowiązań. Koncertowała do połowy grudnia. Zapytana przez Marcina Mellera, o plany zawodowe na najbliższe miesiące, odpowiedziała: „Tak, no teraz rzeczywiście w tym roku dużo pracy. Zresztą w ciąży też się nie oszczędzałam specjalnie, ale cieszę się, bo to taki fajny moment kiedy wychodzi premiera płyty”.

Nie mogło zabraknąć pytań związanych z rodziną i narodzinami Laury. Czym jest dla niej macierzyństwo, co daje jej najwięcej satysfakcji i szczęścia?


„Mam dobry czas. Mam dobrą aurę. Patrząc w oczy mojej córki, w oczy moich dzieci, czuję taką pełnię życia. Jest szczęście, a ono jest również gdzieś we mnie”. Natalia Kukulska dodała, że starsze dzieci chętnie pomagają jej w opiece nad Laurą.


Czy dzieci pójdą w ślady rodziców, dołączą do muzycznego klanu?  12-letnia Ania i 17-letni Janek  bez wątpienia posiadają niezwykły talent muzyczny. Oboje kształcą się w Warsztatowej Akademii Musicalowej. Ania już zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w show-biznesie. Do sieci trafiło nagranie zespołu „Żywioły” wraz z teledyskiem. Najstarszy syn Natalii, gra w młodzieżowym zespole na perkusji. „Pokochał muzykę całym sobą”, dodała podczas wywiadu.

Polecamy też: Nim narodzi się Laura... Wyjątkowe zdjęcia Natalii Kukulskiej i jej bliskich


Natalia Kukulska o Laurze


Piosenkarka od zawsze wiedziała, ze chce mieć dużą, zgraną rodzinę i poukładany dom, ciepło rodzinnych klimatów. W wywiadzie dla „Urody Życia”, Natalia Kukulska, opowiedziała o córeczce Laurze.


Zapytana o to, jak myśli o Laurze, jak to sobie wyobraża, wyznała: „Nie wiem. (śmiech) Naprawdę, bo to taki bonus. Taka nasza laurka. Nie myślałam, że to stanie się tak szybko, myślałam, że posmakujemy wcześniej wolności we dwoje, bo dzieci już odchowane. Czuję się troszeczkę oszukana przez czas (śmiech) Żartuję. Bardzo się cieszę i mam poczucie, że zaczynam nowe życie. Chociaż jest we wszystkim ciągłość, to teraz wyraźnie ma miejsce jakaś cezura – coś się zamknęło, coś się otwiera”.

Zobacz też: Natalia Kukulska po raz pierwszy pokazała czteromiesięczną córkę, Laurę

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.