o niej jest głośno

Janoszek ostrzega przed tabletkami antykoncepcyjnymi! „Musiałam wezwać karetkę”

Młoda aktorka miała zator!

Monika Katarzyna Krupska 6 maja 2018 19:01

Natalii Janoszek nie zobaczymy na ekranach polskiego kina. Młoda aktorka gra w Bollywodzkich produkcjach, gdzie powoli odnosi sukcesy. 28-latka musiała ostatnio przerwać na chwilę karierę. Kobieta trafiła z powodu pędu pracy oraz tabletek antykoncepcyjnych trafiła do szpitala! 

„Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być. Doceniajcie to, że jesteście zdrowi i że macie możliwości”, napisała Janoszek na swoim profilu na Instagramie. Dodała, aby nie marnować czasu na gierki i niepotrzebne rzeczy, ponieważ nie jesteśmy nieśmiertelni. 

Aktorka o swoich problemach powiedziała też w Dzień Dobry TVN. 

„Moja praca i zabieganie trochę mnie zgubiło. Dostałam zatoru i zawału płuc, przez długie i częste loty, również przez środki antykoncepcyjne, których już nie biorę. Mówi się, że mogą być bóle głowy, można przytyć, zawsze machałam na to ręką. Okazuje się, że bardzo dużo młodych dziewczyn umiera z tego powodu”, wyznała na antenie. Dodała, że atak był tak silny, że nie mogła oddychać. „Musiałam wezwać karetkę. Lekarz machnął ręką, stwierdził, że dobrze wyglądam. Na szczęście byli przy mnie inni ludzie. Mój stan to było zagrożenie życia”, oznajmiła.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.