Młoda aktorka miała zator!

Monika Katarzyna Krupska 6 maja 2018 19:01

Natalii Janoszek nie zobaczymy na ekranach polskiego kina. Młoda aktorka gra w Bollywodzkich produkcjach, gdzie powoli odnosi sukcesy. 28-latka musiała ostatnio przerwać na chwilę karierę. Kobieta trafiła z powodu pędu pracy oraz tabletek antykoncepcyjnych trafiła do szpitala! 

„Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być. Doceniajcie to, że jesteście zdrowi i że macie możliwości”, napisała Janoszek na swoim profilu na Instagramie. Dodała, aby nie marnować czasu na gierki i niepotrzebne rzeczy, ponieważ nie jesteśmy nieśmiertelni. 

Aktorka o swoich problemach powiedziała też w Dzień Dobry TVN. 

„Moja praca i zabieganie trochę mnie zgubiło. Dostałam zatoru i zawału płuc, przez długie i częste loty, również przez środki antykoncepcyjne, których już nie biorę. Mówi się, że mogą być bóle głowy, można przytyć, zawsze machałam na to ręką. Okazuje się, że bardzo dużo młodych dziewczyn umiera z tego powodu”, wyznała na antenie. Dodała, że atak był tak silny, że nie mogła oddychać. „Musiałam wezwać karetkę. Lekarz machnął ręką, stwierdził, że dobrze wyglądam. Na szczęście byli przy mnie inni ludzie. Mój stan to było zagrożenie życia”, oznajmiła.  

1/5
Natalia Janoszek
Copyright @instagram@nataliajanoszek
1/5

Natalia Janoszek ma dopiero 28 lat 

2/5
Natalia Janoszek
Copyright @instagram@nataliajanoszek
2/5

Aktorka pra w Bollywood 

3/5
Natalia Janoszek
Copyright @instagram@nataliajanoszek
3/5

Prowadzi bardzo intensywny tryb życia 

4/5
Natalia Janoszek
Copyright @instagram@nataliajanoszek
4/5

Przez który trafiła ostatnio do szpitala 

5/5
Natalia Janoszek
Copyright @instagram@nataliajanoszek
5/5

Wpływ miały też na to tabletki antykoncepcyjne

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.