Cristiano Ronaldo zdradził Georginę Rodriguez z Natachą Sofią. Kulisy romansu piłkarza i celebrytki
Fot. East News/Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Narodziny czwartego dziecka Cristiano Ronaldo nie obyły się bez skandalu. Dlaczego była kochanka chce zniszczyć szczęście piłkarza i jego rodziny?

Konrad Szczęsny 13 listopada 2017 13:55
Cristiano Ronaldo zdradził Georginę Rodriguez z Natachą Sofią. Kulisy romansu piłkarza i celebrytki
Fot. East News/Facebook

Cristiano Ronaldo po raz czwarty został ojcem. Dziecko napastnika Realu Madryt i modelki Georginy Rodriguez przyszło na świat 12 listopada 2017 roku, zaś zdjęciem z dziewczyną, synem Cristiano Ronaldo Juniorem i nowo narodzoną córką Alaną Martiną piłkarz podzielił się w mediach społecznościowych. Jednak przyjściu dziecka na świat towarzyszy skandal, któremu winne są pikantne zwierzenia byłej kochanki piłkarza, Natachy Sofii....

Zobacz też: Cristiano Ronaldo został ojcem po raz czwarty! Dobrą nowiną i wyjątkowym zdjęciem podzielił się z fanami na Facebooku

oraz: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w czułych objęciach na tle rodzinnego domu piłkarza. Modelka zdobyła się na intymne i wzruszające wyznanie...

Romans Cristiano Ronaldo i Natachy Sofii: kulisy, spotkanie, seks

Pierwsze informacje dotyczące romansu kapitana reprezentacji Portugalii i celebrytki obiegły media trzy tygodnie temu. Głos zabrała sama zainteresowana, Natacha Sofia, która zdradziła, że ich płomienny romans miał miejsce w marcu tego roku, czyli już po tym, jak Cristiano Ronaldo oficjalnie spotykał się z Georginą Rodriguez. Kochanka zwierzyła się na łamach mediów, że napastnik Realu Madryt nawiązał z nią kontakt na Instagramie dwa lata wcześniej. Tam co jakiś czas żądał przesyłania mu kolejnych, coraz bardziej odważnych zdjęć.

Była pierwsza w nocy i zrobiłam to dla żartu. Nie sądziłam, że odpisze, ale o szóstej rano odpisał i reszta już potoczyła się sama. Kiedy wysłałam mu wideo na którym twerkuję w bieliźnie, stwierdził, że podoba mu się mój tyłek i chce go zobaczyć na żywo. Zawsze mówił wprost, że podoba mu się moje ciało. Ciągle prosił o więcej. „Wyślij mi twerk, nie zapomnij”, pisał. Wiedziałam, że ma dziewczynę, ale zostaliśmy przyjaciółmi, między nami było zaufanie, więź. Był cudownym człowiekiem i wymienialiśmy długie wiadomości”, przekonuje Natacha Sofia.

Z czasem jednak długie nocne konwersacje przerodziły się w ostry flirt i oczywiste stało się, że znajomość zostanie skonsumowana w sypialni. Tak też się stało: pewnego wieczoru, gdy kobieta wysłała piłkarzowi jedno z odważnych zdjęć, otrzymała zaproszenie do luksusowego apartamentu Cristiano Ronaldo – wysłał jej kod dostępu z dopiskiem „nie wstydź się, uwielbiam całować tyłki".

Nie mogłam uwierzyć, że idę do mieszkania Cristiano Ronaldo. Moje serce biło jak szalone, ale on był bardzo miły i słodki. Powiedział, żebym się czuła jak u siebie w domu. Zdjęłam buty i nalałam sobie soku, potem usiadłam naprzeciwko niego. Rozmawialiśmy o jego mieszkaniu i moim pochodzeniu. Potem wstałam, zdjęłam spodnie i pokazałam mu pupę. Dał mi klapsa i powiedział, że uwielbia mój tyłek”, ujawniła ku zaskoczeniu mediów Natacha.

Jak twierdzi celebrytka, uprawiali seks wielokrotnie, we wszystkich możliwych pokojach jego luksusowego apartamentu.

Był bardzo czuły i cierpliwy. Znałam jego ciało tylko w telewizji, ale z bliska nie zawodzi – miał muskularne nogi i wszędzie był ogolony”, zdradziła podekscytowana celebrytka.

Zobacz też: Związek Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez przeżywa poważny kryzys! Piłkarz zdradził ukochaną z inną kobietą

Znajomość Cristiano Ronaldo i Natachy Sofii

Wydawać by się mogło, że znajomość zakończy się po tym, jak została skonsumowana. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że po igraszkach w sypialni Cristiano Ronaldo jak gdyby nigdy nic oprowadził kochankę po swoim apartamencie. Jakby tego było mało, wręczył jej rownież upominek w postaci jednej z czapeczek bejsbolowych, jak również zamówił taksówkę, by bezpiecznie mogła wrócić do siebie.

Choć już następnego dnia Natacha wysłała mu wiadomość, w której zapewniła, że nie chce zrywać z nim kontaktu, zaś on przyznał, że również nie planuje tak drastycznego kroku, znajomość nie przetrwała próby czasu. Wszystko dlatego, że zgodnie z wolą napastnika Realu Madryt szczegóły tej intymnej relacji jego kochanka miała zachować w tajemnicy przed światem. Niestety, celebrytka zdecydowała się wziąć udział w reality show, czym rozsierdziła sportowca do tego stopnia, że zerwał z nią kontakt.

Nie chciał żebym tam szła, ale podpisałam kontrakt, bo to były dobre pieniądze. Potem już nie odpisywał”, ujawniła.

Ku rozbawieniu fanów i mediów, Natacha stwierdziła, że czuła się wykorzystana przez piłkarza, jednak z racji tego, że łóżkowe ekscesy z kapitanem reprezentacji Portugalii w roli głównej od zawsze były jej marzeniem... zdecydowałaby się na taki krok ponownie!

Teraz myślę, że po prostu wykorzystał mnie dla seksu. Nie żałuję, ponieważ bycie z nim było jak spełnienie marzeń, ale czuję się zdradzona”, zapewniła smutna celebrytka.

Najciekawsze jest jednak to, że piłkarz zapewnił uczestniczkę reality show, że... była pierwszą kobietą, z którą zdradził swoją dziewczynę Georginę Rodriguez!

Mam nadzieję, że teraz jest jej wierny. Tamtej nocy powiedział, że jestem jego jedyną kochanką i nigdy wcześniej nie zdradził Georginy. Wtedy mu wierzyłam...”, zwierzyła się Natacha.

Polecamy: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

Narodziny czwartego dziecka Cristiano Ronaldo

Co ciekawe, zwierzenia celebrytki zbiegły się w czasie z narodzinami czwartego dziecka Cristiano Ronaldo. Z jednej strony media są zaszokowane szczerością 21-latki i tym, że nadal opowiada historię romansu z piłkarzem na łamach mediów, z drugiej współczują napastnikowi Realu Madryt, a przede wszystkim jego partnerce, że po raz kolejny w tak krótkim czasie ich związek przechodzi poważną próbę, związaną z oskarżeniami gwiazdora o romans. Czy faktycznie związek pary rozpadnie się z powodu kolejnych doniesień o miłosnych podbojach piłkarza? Nie od dziś wiadomo, że swoją poprzednią poważną partnerkę, z którą był pięć lat, Irinę Shayk, również zdradzał wiele razy z kolejnymi modelkami i celebrytkami, co koniec końców doprowadziło do zakończenia tej znajomości.

Zobacz też: Paris Hilton, Irina Shayk... Czy byłe dziewczyny Cristiano Ronaldo ukrywały jego orientację?

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

Polecamy też: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

Polecamy też: Cristiano Ronaldo zdradził, ile chce mieć dzieci! „Mój syn mówi, że pragnie mieć jeszcze więcej braci i sióstr”

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo potwierdziła plotki o ciąży! Zobacz zmysłowe zdjęcia Georginy Rodriguez z brzuszkiem

Polecamy też: Piotruś Pan usidlony! Cristiano Ronaldo zaręczył się z Georginą Rodriguez. Kim jest kobieta, która uwiodła najlepszego piłkarza świata?

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.