Cristiano Ronaldo zdradził Georginę Rodriguez z Natachą Sofią. Kulisy romansu piłkarza i celebrytki
Fot. East News/Facebook
O TYM SIĘ MÓWI

Narodziny czwartego dziecka Cristiano Ronaldo nie obyły się bez skandalu. Dlaczego była kochanka chce zniszczyć szczęście piłkarza i jego rodziny?

Konrad Szczęsny 13 listopada 2017 13:55
Cristiano Ronaldo zdradził Georginę Rodriguez z Natachą Sofią. Kulisy romansu piłkarza i celebrytki
Fot. East News/Facebook

Cristiano Ronaldo po raz czwarty został ojcem. Dziecko napastnika Realu Madryt i modelki Georginy Rodriguez przyszło na świat 12 listopada 2017 roku, zaś zdjęciem z dziewczyną, synem Cristiano Ronaldo Juniorem i nowo narodzoną córką Alaną Martiną piłkarz podzielił się w mediach społecznościowych. Jednak przyjściu dziecka na świat towarzyszy skandal, któremu winne są pikantne zwierzenia byłej kochanki piłkarza, Natachy Sofii....

Zobacz też: Cristiano Ronaldo został ojcem po raz czwarty! Dobrą nowiną i wyjątkowym zdjęciem podzielił się z fanami na Facebooku

oraz: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez w czułych objęciach na tle rodzinnego domu piłkarza. Modelka zdobyła się na intymne i wzruszające wyznanie...

Romans Cristiano Ronaldo i Natachy Sofii: kulisy, spotkanie, seks

Pierwsze informacje dotyczące romansu kapitana reprezentacji Portugalii i celebrytki obiegły media trzy tygodnie temu. Głos zabrała sama zainteresowana, Natacha Sofia, która zdradziła, że ich płomienny romans miał miejsce w marcu tego roku, czyli już po tym, jak Cristiano Ronaldo oficjalnie spotykał się z Georginą Rodriguez. Kochanka zwierzyła się na łamach mediów, że napastnik Realu Madryt nawiązał z nią kontakt na Instagramie dwa lata wcześniej. Tam co jakiś czas żądał przesyłania mu kolejnych, coraz bardziej odważnych zdjęć.

Była pierwsza w nocy i zrobiłam to dla żartu. Nie sądziłam, że odpisze, ale o szóstej rano odpisał i reszta już potoczyła się sama. Kiedy wysłałam mu wideo na którym twerkuję w bieliźnie, stwierdził, że podoba mu się mój tyłek i chce go zobaczyć na żywo. Zawsze mówił wprost, że podoba mu się moje ciało. Ciągle prosił o więcej. „Wyślij mi twerk, nie zapomnij”, pisał. Wiedziałam, że ma dziewczynę, ale zostaliśmy przyjaciółmi, między nami było zaufanie, więź. Był cudownym człowiekiem i wymienialiśmy długie wiadomości”, przekonuje Natacha Sofia.

Z czasem jednak długie nocne konwersacje przerodziły się w ostry flirt i oczywiste stało się, że znajomość zostanie skonsumowana w sypialni. Tak też się stało: pewnego wieczoru, gdy kobieta wysłała piłkarzowi jedno z odważnych zdjęć, otrzymała zaproszenie do luksusowego apartamentu Cristiano Ronaldo – wysłał jej kod dostępu z dopiskiem „nie wstydź się, uwielbiam całować tyłki".

Nie mogłam uwierzyć, że idę do mieszkania Cristiano Ronaldo. Moje serce biło jak szalone, ale on był bardzo miły i słodki. Powiedział, żebym się czuła jak u siebie w domu. Zdjęłam buty i nalałam sobie soku, potem usiadłam naprzeciwko niego. Rozmawialiśmy o jego mieszkaniu i moim pochodzeniu. Potem wstałam, zdjęłam spodnie i pokazałam mu pupę. Dał mi klapsa i powiedział, że uwielbia mój tyłek”, ujawniła ku zaskoczeniu mediów Natacha.

Jak twierdzi celebrytka, uprawiali seks wielokrotnie, we wszystkich możliwych pokojach jego luksusowego apartamentu.

Był bardzo czuły i cierpliwy. Znałam jego ciało tylko w telewizji, ale z bliska nie zawodzi – miał muskularne nogi i wszędzie był ogolony”, zdradziła podekscytowana celebrytka.

Zobacz też: Związek Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez przeżywa poważny kryzys! Piłkarz zdradził ukochaną z inną kobietą

Znajomość Cristiano Ronaldo i Natachy Sofii

Wydawać by się mogło, że znajomość zakończy się po tym, jak została skonsumowana. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że po igraszkach w sypialni Cristiano Ronaldo jak gdyby nigdy nic oprowadził kochankę po swoim apartamencie. Jakby tego było mało, wręczył jej rownież upominek w postaci jednej z czapeczek bejsbolowych, jak również zamówił taksówkę, by bezpiecznie mogła wrócić do siebie.

Choć już następnego dnia Natacha wysłała mu wiadomość, w której zapewniła, że nie chce zrywać z nim kontaktu, zaś on przyznał, że również nie planuje tak drastycznego kroku, znajomość nie przetrwała próby czasu. Wszystko dlatego, że zgodnie z wolą napastnika Realu Madryt szczegóły tej intymnej relacji jego kochanka miała zachować w tajemnicy przed światem. Niestety, celebrytka zdecydowała się wziąć udział w reality show, czym rozsierdziła sportowca do tego stopnia, że zerwał z nią kontakt.

Nie chciał żebym tam szła, ale podpisałam kontrakt, bo to były dobre pieniądze. Potem już nie odpisywał”, ujawniła.

Ku rozbawieniu fanów i mediów, Natacha stwierdziła, że czuła się wykorzystana przez piłkarza, jednak z racji tego, że łóżkowe ekscesy z kapitanem reprezentacji Portugalii w roli głównej od zawsze były jej marzeniem... zdecydowałaby się na taki krok ponownie!

Teraz myślę, że po prostu wykorzystał mnie dla seksu. Nie żałuję, ponieważ bycie z nim było jak spełnienie marzeń, ale czuję się zdradzona”, zapewniła smutna celebrytka.

Najciekawsze jest jednak to, że piłkarz zapewnił uczestniczkę reality show, że... była pierwszą kobietą, z którą zdradził swoją dziewczynę Georginę Rodriguez!

Mam nadzieję, że teraz jest jej wierny. Tamtej nocy powiedział, że jestem jego jedyną kochanką i nigdy wcześniej nie zdradził Georginy. Wtedy mu wierzyłam...”, zwierzyła się Natacha.

Polecamy: Narodziny dzieci Cristiano Ronaldo wywołały falę plotek na temat orientacji seksualnej piłkarza. Czy słusznie?

Narodziny czwartego dziecka Cristiano Ronaldo

Co ciekawe, zwierzenia celebrytki zbiegły się w czasie z narodzinami czwartego dziecka Cristiano Ronaldo. Z jednej strony media są zaszokowane szczerością 21-latki i tym, że nadal opowiada historię romansu z piłkarzem na łamach mediów, z drugiej współczują napastnikowi Realu Madryt, a przede wszystkim jego partnerce, że po raz kolejny w tak krótkim czasie ich związek przechodzi poważną próbę, związaną z oskarżeniami gwiazdora o romans. Czy faktycznie związek pary rozpadnie się z powodu kolejnych doniesień o miłosnych podbojach piłkarza? Nie od dziś wiadomo, że swoją poprzednią poważną partnerkę, z którą był pięć lat, Irinę Shayk, również zdradzał wiele razy z kolejnymi modelkami i celebrytkami, co koniec końców doprowadziło do zakończenia tej znajomości.

Zobacz też: Paris Hilton, Irina Shayk... Czy byłe dziewczyny Cristiano Ronaldo ukrywały jego orientację?

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo jest w ciąży? Te zdjęcia modelki wywołały burzliwą dyskusję w mediach

Polecamy też: Cristiano Ronaldo wydał fortunę na surogatkę! Dlaczego piłkarz skorzystał z jej usług?

Polecamy też: Cristiano Ronaldo zdradził, ile chce mieć dzieci! „Mój syn mówi, że pragnie mieć jeszcze więcej braci i sióstr”

Polecamy też: Narzeczona Cristiano Ronaldo potwierdziła plotki o ciąży! Zobacz zmysłowe zdjęcia Georginy Rodriguez z brzuszkiem

Polecamy też: Piotruś Pan usidlony! Cristiano Ronaldo zaręczył się z Georginą Rodriguez. Kim jest kobieta, która uwiodła najlepszego piłkarza świata?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.